SoL'dan Şehzade için kayıp ilanı!

SoL'dan Şehzade için kayıp ilanı!
SoL Gazetesi, Başbakan Erdoğan'ın gözaltına alınmaması için elinden geleni yaptığı oğlu Bilal Erdoğan için manşetten kayıp ilanı verdi.
Hakkında zorla getirilme kararı çıkarılan Bilal Erdoğan'ı polislerin getiremediğini belirten gazete, Bilal Erdoğan fotoğrafının yanında şu ifadelere yer verdi:
 
"Adı Bilal Erdoğan. Başbakan'ın oğlu. Hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları var. Bunlar fotoğraflarla da desteklendi. Fakat babasının hükümetinin talimatıyla polis de jandarma da savcıya direndi, Bilal'i gözaltına almadı. Bilal de kayıplara karıştı. 2 Ocak'ta savcılığa ifade vermesi gerekiyordu. Gitmedi. Hakkında zorla getirme kararı çıkarıldı. Getiren yok. Annesi ve babası belli ki Bilal'in yerini biliyor. Zira Singapur'da orkide bahçesi geziyor, sürekli şakalaşıyorlar. Emine Hanım, devletler arası anlaşmalar imzalanırken 'nikah masası' esprileri yapacak kadar rahat. Halkımızsa Bilal'in bulunmasını istiyor. Sosyal medya, 'Görenlerin insaniyet namına bildirmesi...' mesajlarıyla dolu. Bir de 'Oğlumuzu ne hakimler, ne savcılar istedi, vermedik' esprileriyle..."
 
İşte o manşet:
(DSE)

 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com