Şölene tepki

Şölene tepki
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü ile girilen çatışma sonrası şehit olan 11 askerin yürekleri yaktığını söyleyen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Zeybek, şehitlere gözyaşı dökülürken, şölen veya festival düzenlemesinin doğru olmadığını

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü ile girilen çatışma sonrası şehit olan 11 askerin yürekleri yaktığını söyleyen AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Zeybek, şehitlere gözyaşı dökülürken, şölen veya festival düzenlemesinin doğru olmadığını ifade etti.
Afyonkarahisar'ın merkeze bağlı Susuz beldesinde düzenlenen 1'inci Katmer Etkinlikleri ve Sünnet Şöleni'ne tepkiler büyüyor. AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek, 11 şehit için gözyaşı dökülürken, şölen ve şenlik düzenlenmesini tavsif etmediklerini belirtti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyelere festival ve şenlik yapmamalarını konusunda uyarıda bulunduğunu hatırlatan İl Başkanı Zeybek, 'Yüreklerin yandığı anaların ağladığı ocakların söndüğü gün şölen, şenlik veya festival düzenlenmesini uygun bulmuyoruz. Ülkemizin 11 vatan evladını kaybettiği gün yasa boğulmuş. Fakat her nedense kan ağladığımız gün şenlik ve şölen yapılmıştır. Bunu tavsif etmiyoruz. Zaten AK Partili belediyeler olarak şölen ve festival yapılmasını da istemiyoruz. Böyle acı bir günde festival veya şölen yapılmasını doğru bulmuyoruz. Ben takdiri kamuoyuna bırakıyorum' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com