"Son gece eroin sattım"

"Son gece eroin sattım"
Tony Azzopardi, Amy Winehouse'a ölümünden saatler önce 14'er gram kokain ve eroin sattığını söyledi.

Amy Winehouse'un ölümünün ardından gözaltına alınıp sorgulanan Tony Azzopardi, Amy Winehouse'a ölümünden saatler önce 14'er gram kokain ve eroin sattığını söyledi.
Londra'da evinde aşırı dozda uyuşturucu aldığı için hayatını kaybettiği iddia edilen Amy Winehouse'un ölümüyle ilgili yapılan soruşturmada polis tarafından sorgulanan Tony Azzopardi (56), Winehouse'a uyuşturucu sattığını açıkladı. Azzopardi, Winehouse ile eski kocası Blake Fielder-Civil aracılığıyla tanıştığı, 22 Temmuz akşamı saat 23.30'da bir taksinin içinde buluştuğunu ve ünlü şarkıcının kendisinden 1200 sterlinlik (3 bin 280 TL) uyuşturucu aldığını itiraf etti. “Ailesinin doğruları bilmesini istiyorum” diyen Azzopardi, Winehouse'la birlikte Batı Hampstead'e gittiklerini ve bölgedeki bir satıcıdan uyuşturucu alıp 27 yaşında ölen şarkıcıya verdiğini anlattı. Winehouse'un 14'er gram kokain ve eroin aldığını belirten Azzopardi, “Sonra beni aynı taksiyle yolda bırakıp Camden'daki evine gitti” dedi. Winehouse'un ailesi bu iddiaları reddedip birdenbire içkiyi bırakmasının neden olduğu şoka vücudu dayanmadığı için öldüğünü, polis ise evde uyuşturucuya rastlanmadığını söylemişti.

ÖLÜMÜ ZİRVEYE TAŞIDI
Ölümü Amy Winehouse'u zirveye taşıdı. Şarkıcının ikinci albümü “Back To Black” geçen hafta en çok satan albüm oldu. Winehouse'un şarkıları ölümünün ardından listelere hızlı bir giriş yaptı. İlk albümü Frank listelere “5” numaradan, Back to Black ise “10” numaradan girdi. “Back To Black” “81 numaradan “8 numaraya” yükselirken, “Tears Dry On Their Own” 27'nci sırada yer aldı.


Ünlüler Amy Winehouse'u nasıl uğurladı?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com