Son Gün Kuyruğu

Son Gün Kuyruğu
Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan burs ve öğrenim kredisi alacak öğrencilerin, 24 Aralık mesai bitimine kadar belgelerini teslim etmeleri gerektiğinin hatırlatılması üzerine işlerini son güne bırakan öğrenciler noter önlerinde uzun kuyruklar olu

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan burs ve öğrenim kredisi alacak öğrencilerin, 24 Aralık mesai bitimine kadar belgelerini teslim etmeleri gerektiğinin hatırlatılması üzerine işlerini son güne bırakan öğrenciler noter önlerinde uzun kuyruklar oluşturdular.
Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan burs ve öğrenim kredisi alacak öğrencilerin, 24 Aralık mesai bitimine kadar belgelerini teslim etmeleri gerektiğinin hatırlatılması üzerine işlerini son güne sığdıran öğrenciler noter önlerinde uzun kuyruklar oluşturdular.
Burs, öğrenim ve katkı kredisi ile ilgili işlerin bir ayağı da evrakların noterde onaylanması gerektiğidir. Evraklarını noterde onaylatmak isteyen öğrenciler işi ağırdan alınca ve son işlemlerini son gününe bırakınca noterlerde pek de alışık olmadığımız kuyruklar meydana geldi. Vatandaşlarda bu duruma şaşırdıklarını belirterek, Türkiye'de emekli kuyruğu, gaz kuyruğu gibi durumlara alışık olduklarını ancak noter kuyruğunun da artık bu tür kuyruklara dahil olduğunu şaşkınlıkla dile getirdiler. Kütahya Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu kredi almak isteyen üniversite öğrencilerinin 24 Aralık günü mesai bitimine kadar evraklarını gerekli mercilere teslim etmeleri gerektiğini konusunda uyarılarda bulundular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com