''Son Kale'' Yarıda Kaldı!

''Son Kale'' Yarıda Kaldı!
Kanaltürk'te yayımlanan Son Kale programı'nda Ahmet Çakar, Erman Toroğlu ve Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un tartışması nedeniyle yarıda kaldı..

Toroğlu ile Çakar, Eskişehir'in F.Bahçe'ye yattığını ima etti. Bülent Uygun, 'Ayıp oluyor beyler' diye sert çıktı. Muhtar programı kapattı.

Kanaltürk'te normalde 2.5 saat süren Son Kale programı, 'Yattın kavgası' yüzünden 30 dakikada bitmek zorunda kaldı. Programın ilk dakikalarında hafta sonu oynanan Eskişehir-F.Bahçe maçı masaya yatırıldı. Erman Toroğlu ile Ahmet Çakar, Eskişehir'in F.Bahçe'ye yattığını ima eden ifadeler kullandı.

TAKTİK TUTMADI YENİLDİK

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, bu sözler üzerine canlı yayına bağlanıp 'Ayıp oluyor beyler. Nasıl böyle imalı sözler kullanırsınız. Biz çıkıp aslanlar gibi oynadık. Taktiğimiz tutmadı, maçı kaybettik. Sizin yüzünüzden internette abuk sabuk adamlar bana olmadık laflar ediyor' şeklinde sert çıkışlarda bulundu.

FİLM: ÖLDÜREN ŞÜPHE!

Toroğlu ve Çakar, Uygun'a soru sormak istedi. Ancak moderatör Reha Muhtar, 'Soru yok. Bülent Hoca'nın konuşması bitince iki saat daha program sürecek, istediğinizi söyleyin' dedi. Çakar-Toroğlu ikilisi 'Öyle pazarlıklı yayına çıkılmaz. Biz programda yokuz' karşılığını verdi. Buna kızan Reha Muhtar ani bir kararla programı bitirdi. Yayın uzun bir reklam sonrası ilginç bir şekilde 'Öldüren şüphe' isimli film ile devam etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com