Soner Aksoy bakan mı oluyor?

Soner Aksoy bakan mı oluyor?
Gazeteniz Akis, Kütahya Milletvekili Dr. Soner Aksoy'un Tabii Kaynaklar Bakanı olarak atanacağı yönünde bilgiye ulaştı.

Gazeteniz Akis, Kütahya Milletvekili Dr. Soner Aksoy'un Tabii Kaynaklar Bakanı olarak atanacağı yönünde bilgiye ulaştı. Dün gazetemizin baskıya hazırlandığı saatlerde elde ettiğimiz bilgi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın “Enerji” ve “Tabii Kaynaklar” olmak üzere iki ayrı bakanlık olarak ayrılacağı yönünde.
Bor başta olmak üzere Kütahya'nın tabii kaynaklar zengini olduğunu vurgulayan haber kaynağımız, Tabii Kaynaklar Bakanlığı görevine Dr. Soner Aksoy'un getirilmesinin düşünüldüğünü ifade ediyor.
Kütahya milletvekili Dr. Soner Aksoy'un daha önceki görevindeki başarılı performansıyla birlikte, Kütahya'nın sahip olduğu zenginliklerin ve potansiyelin de bu kararda etkili olduğunu vurgulayan kaynağımız, kesinlik kazanması durumunda Aksoy'un bakanlık görevini de layıkıyla yerine getireceğini ümit ettiklerini ifade ediyor.
Daha önce Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanlığı'nı başarıyla yürüten ve alanında pek çok konuda bilimsel çalışmaları da bulunan Dr. Soner Aksoy'un atama kararının kesinlik kazanması yönünde Kütahya kamuoyu adına sivil toplum önderlerinin gayret sarfetmesini bekliyoruz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com