Songül Karlı'dan canlı yayında fırça VİDEO

Songül Karlı'dan canlı yayında fırça  VİDEO
Songül Karlı sunuculuğunu yaptığı evlenme programında damat adayıyla kavga etti...

Su Gibi programının sunucusu Songül Karlı, eski nişanlısından bahseden damat adayına sinirlenince şahit olduğu olayı itiraf etti. Damat adayından "İftira atmayın" diye tepki gören Karlı adeta çıldırdı.

İŞTE O DAKİKALAR

SENİ BİR PARALARIM

Karlı damat adayına, "Var ya seni bir paralarım. Ben fazla doğrucu başıyım başım ondan yanar. Benim entrika çevirenlerle işim yok" diye çıkıştı. Fox tv'de yayınlanan Songül Karlı ve Uğur Arslan'ın sunduğu Su Gibi programında gergin anlar yaşandı. Karlı, damat adayına sinirlenince olanlar oldu.

Talibinin gelmesi üzerine stüdyoya gelen gelin adayı Sema Hanım, mikrofonsuz gelince şakayla karışık Songül Karlı'dan azar yedi. Karlı, "Mikrofonunda yok. O kadar geç geliyorsun bir de mikrofon almıyorsun" dedi.

Arslan'ın, "Sema talibin var. Talibin Gökhan Bey" sözü üzerine Karlu, "Aa bizim Gökhan mı? Kız elbiseni mi gördüm yoksa. Bakayım yoo kısada değil kızın elbisesi" yorumunu yaptı.

Damat adayı Gökhan Bey eski nişanlısı Banu hakkında söylediklerinden dolayı tepki gördü ve ondan sonra olanlar oldu. Damat adayı "Banu'ylayken de buradaki insanlar hakkımızda yorum yapıyordu şimdi de" deyince Karlı tepki gösterdi.

SEVİYE NERELERDE

"Şuradaki arkadaşlardan bir tanesi kötülüğünüz için birşey demedi" diyen Songül Karlu, "O parayı sever, sen gezmeyi seversin, güzel kadını seversin. Kadına yediriyorsun sonra yerin dibine sokuyorsun. Madem önemli değildi, değersizdi ki, burada bir sürü insan sizi uyardı, bilerek herkese rest çekip bu kadınla evleneceğim dedin. Biz de geri döneceksiniz dedik. Şimdi o seni kullandıysa, sen makyaj malzemesi almak zorunda mısın? Sen götürüp al bunu deyip hava atıyorsun, o da hava atıyor ben böyle kadınım. Ağabey yok böyle bir şey seviye nerelerde" şeklinde konuştu.

Seyircilerin de damat adayına tepki göstermesi üzerine Karlı, "İlk defa söyleyeceğim; eski nişanlısıyla burada görüşme yaptığında bende acele etmeyin diye bağırıyorum, ben şu tarafa geçtim, bu buradan aldı Banu'yu 'Haydi karıcığım dans edelim' dedi" itirafında bulundu.

SONGÜL KARLI ÇILDIRDI

Seyircilerin şaşırması üzerine, "Kur'an çarpsın" diyen Karlı'ya damat adayı, "İftira atmayın" diye karşılık verince Songül Karlı adeta çıldırdı.

"Ben mi? Var ya seni bir paralarım... Ben fazla doğrucu başıyım başım ondan yanar. Benim entrika çevirenlerle işim yok. Hayatımda başıma ne geldiyse doğrucu davutluğumdan geldi. Vallahi çok kötü olur. Haydi karıcığım dans edelim dedin, daha bismillah bir saat oldu konuşalı. biz 6 senelik kocalarımıza diyemedik kocacığım bilmem ne, bu ne, ne kolay anasını satayım, ne kadar sorunlu" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com