Sonunda bu da "ölüye kredi kartı"

Sonunda bu da "ölüye kredi kartı"
Torbalı ilçesinde, evine gelen kredi kartı ile neye uğradığını şaşıran Fikret Çevik üç yıl önce vefat eden karısına gelen kredi kartını iade etmek isteyen Çevik, red talebiyle şok oldu.

Torbalı ilçesinde, evine gelen kredi kartı ile neye uğradığını şaşıran Fikret Çevik soluğu bankada aldı. Üç yıl önce vefat eden karısına gelen kredi kartını iade etmek isteyen Çevik, red talebiyle şok oldu. Fikret Çevik şimdi 2010 yılında vefat eden karısının ölüm belgesi ile banka önünde yetkililerin sesini duymasını bekliyor.

Hiç kullanmadığı kredi kartının yıllık aidatını bile ödediğini söyleyen Çevik, yetkililerin kredi kartını geri almasını istedi. 71 yaşındaki Çevik, şöyle konuştu: “Karım 30 Kasım 2010 da vefat etti. Önceki gün karımın adına kredi kartı gönderdiler. Bende bankaya gidip durumu izah ettim. Kredi kartını geri vermek istediğimi belirttim. Git daha sonra gel diyerek beni gönderdiler. Bir süre sonra kredi kartının aidat borcu geldi. Gidip bu borcu ödedim. Yetkililerin bir an önce sesimi duyup, mağduriyetimi gidermelerini rica ediyorum”

Ölüm belgesi ile gitti bankayı inandıramadı

Mücadelesine devam edeceğini belirten Fikret Çevik, “3 yıl önce vefat etmiş bir insana kredi kartı gönderilir mi?" diye sordu. Kargocunun eve kredi kartını getirdiğini anlatan Çevik, sözlerini şöyle tamamladı: "Bende ne olduğunu bilmeden aldım. Açtığımda içinden kredi kartı çıktı. Bir yanlışlık olduğunu düşünüp bankaya gittiğimde kartı geri almadılar. Eşimin ölüm belgesiyle yine gittim. Yetkililerin sesimi duymasını ve bu kredi kartını geri almalarını rica ediyorum.” (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com