Sorunları Çözmek İçin Harekete Geçmeliyiz

Sorunları Çözmek İçin Harekete Geçmeliyiz
KÜGİAD Başkanı A.Volkan Turgut, Kütahya'nın istenen seviyelere gelebilmesi için sorun olduğu düşünülen konular üzerinde sonuca varılması gerektiğini söyledi. Başkan Turgut: ”Haftalardır, aylardır hatta yıllardır aynı sorunları konuşmaya devam

KÜGİAD Başkanı A.Volkan Turgut, Kütahya'nın istenen seviyelere gelebilmesi için sorun olduğu düşünülen konular üzerinde sonuca varılması gerektiğini söyledi. Başkan Turgut: ”Haftalardır, aylardır hatta yıllardır aynı sorunları konuşmaya devam ediyoruz ama sonuç alamıyoruz.”dedi.
KÜGİAD Başkanı A.Volkan Turgut, Kütahya'nın istenen seviyelere gelebilmesi için sorun olduğu düşünülen konular üzerinde sonuca varılması gerektiğini söyledi. Başkan Turgut:”Haftalardır, aylardır hatta yıllardır aynı sorunları konuşmaya devam ediyoruz ama sonuç alamıyoruz.”dedi.
Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı A.Volkan Turgut, Kütahya'da sorunların çözüme ulaşmadığını söyledi. Kütahya'nın istenen seviyelere gelmesini arzu ettiklerini söyleyen Başkan Turgut, konuşulan sorunların çözümünün ivedilikle sağlanması gerektiğini bildirdi. Turgut konuyla ilgili olarak: ”KÜGİAD olarak ilimizde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İlimizin istenen seviyelere gelmesi hepimizin ortak arzusudur. Ancak haftalardır, aylardır hatta yıllardır konuştuğumuz sorunları hala konuşmaya devam ediyoruz. Konuşulan sorunlara acil olarak çözüm bulmamız ve yeni hedeflere yönelmemiz gerekiyor.
Kütahya'daki kalifiye eleman sıkıntısı, termal kenti olma noktasında planlanan çalışmalar, yol ve istihdam sorunu gibi daha birçok sorun çözüm noktasına gelmedi. Bu noktada her kurum kendi üzerine düşeni yapmalıdır. Ortak hareket etme noktasında herkesin ortak noktası Kütahya olmalıdır ve Kütahya yeni ufuklara doğru koşmalıdır. Biz KÜGİAD olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız.” dedi.
Kütahya'nın hak ettiği seviyelere gelmesi için ildeki tüm kurum ve kuruluşların ortak hareket etmesine konusuna da vurgu yapan A.Volkan Turgut, ”Kütahya hem temsil, hem de ortak hareket etme konusunda çok hassas davranmalıdır. Kütahya'nın sahip olduğu potansiyelleri kullanarak hak ettiği yere gelmesi için, sorunları ancak bu hassasiyetle çözebiliriz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com