Şota'ya küfür şoku

Şota'ya küfür şoku
Kasımpaşa teknik direktörü Şota Arveladze, Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamada kendisine küfür edildiğini söyledi.

Kasımpaşa teknik direktörü Şota Arveladze, Fenerbahçe maçının ardından açıklamada bulundu.

Maçla ilgili değerlendirmesini kısa tutan Gürcü hoca, "Söyleyeceğimiz fazla bir şey yok. Biraz daha futbol oynanması gerekiyordu. İkinci yarıda hiç top tutamadık. Eksikliğimiz buydu." ifadelerini kullandı.

Maçın ardından karşılaşma sırasında kendisine küfür edildiğini söyleyen Arveladze, "İlk defa Türkçe bilmeseydim dedim. Bu kadar küfür hiç duymamıştım. Bu kadar fazla küfür eden futbolcuları bir arada gördüm. Niye Türkçe biliyorum diye sordum. Oyuncular bize küfür ediyor. Helal olsun." ifadelerini kullandı.

Küfür edenleri görmediğini, sadece duyduğunu da sözlerine ekleyen Gürcü hoca, "Burası Türkiye, Avrupa standartlarında oynanıyor. Bize 2 metreden ana avrat küfür edilmesi de biraz ağır oluyor. Türkçe bildiğim için duydum sadece. Kimin ettiğini duyamadım." dedi.

Maça damga vuran penaltı kararı ile ilgili Arveladze şunları söyledi: "Penaltı için ne diyeyim, herkes gördü zaten. Hakeme kötü demek istemiyorum ama çok hafif bir penaltı oldu. Seyirciyi etkisi altına aldı."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com