"Sow'u asla bırakmam"

"Sow'u asla bırakmam"
Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın, bazı medya kuruluşlarında çıkan Liverpool'un Moussa Sow'u transfer etmek istediğine dair haberlere karşın, Sow'u asla bırakmayacağını söylediği ifade edildi.

Fenerbahçe'de Moussa Sow'a, İngiltere Premier Ligi'nin köklü kulüplerinden Liverpool'un talip olduğu iddia edildi. Liverpool'un Fenerbahçe'ye Moussa Sow için 15 milyon euroluk teklifle geldiği ifade edildi.

Fenerbahçe ile 2016'ya kadar sözleşmesi bulunan Senegalli yıldızın, Türkiye'ye gelmeden önce de kendisini istediği bilinen Liverpool'a sıcak bakması, teknik heyet ve camiayı rahatsız etti.

Ancak bu duruma son noktayı, teknik direktör Aykut Kocaman koydu. Kocaman'ın Sow'u bırakmak gibi bir düşüncesinin olmadığı öğrenildi. Deneyimli çalıştırıcının; "Biz, Sow'a yardımcı olacak bir oyuncu ararken onu göndermemiz söz konusu değil. Ayrıca, satsak bile yerine şu anda alacağımız bir ismin bize uyum sağlaması aynı Sow da olduğu gibi zaman alacaktır" dediği ifade edildi.

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın, Liverpool'un Sow'u uzun süre gündemde tutması halinde Senegalli yıldızla bir görüşme yapmayı planladığı da gelen bilgiler arasında... (TOE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com