"Söylenmesi gerekeni futbolcularım sahada söyledi"

"Söylenmesi gerekeni futbolcularım sahada söyledi"
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Karabükspor maçı sonrası konuştu.

Maçın başında 10 kişi kaldıkları hatırlatılan Kocaman, "Aslında belki söylenecek çok şey var, belki de hiç bir şey söylememek lazım. Çünkü Fenerbahçeli futbolcular söylenmesi gerekeni sahada söylediler. Çok zor bir maçtı. Maçtan önce söylemiştim, ligin topa en çok hakim olan takımlarından, dişli bir takım olan Karabükspor'a karşı, uzatmalarla beraber yaklaşık 88 dakika 10 kişi oynadıkları bir maçı kazandılar. Futbolcu kardeşlerimiz söylenmesi gereken herşeyi oyunları ve davranışlarıyla söylemeyi başardılar, onları tebrik ediyorum." dedi.

Futbolcularına ne söylediği sorulan Aykut Kocaman, "Genel olarak yorum yapıyorum ama bugün konuşmadım. Konuşacak çok fazla bir şey yoktu, gerçek konuşmayı sahadaki oyunları ve mücadeleleri ile gösterdiler." diyerek cevap verdi.

Sarı-lacivertli takımın teknik direktörü, "İki maç daha vurgusunu kabul etmiyorum. Eğer başarabilirsek biz ligin sonuna kadar zirvede kalmak istiyoruz. Tabiki zaman zaman inişler çıkışlar oluyor ama biz bunu başaracak güçteyiz. Gerçekten güçlü, dişli bir takım olan Karabükspor'u 10 kişiyle yenebilen bir takım bunu başarabilir. Böyle hesaplar yapmadan sonuna kadar mücadele edip zirvede kalacak bir takıma sahibiz." diyerek sözlerini tamamladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com