Söyleşi ve müzik dinletisi

Söyleşi ve müzik dinletisi
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ)bünyesinde yayın yapan Radyo Dumlupınarın kuruluşunun 5'inci yıl dönümü dolayısıyla söyleşi ve müzik dinletisi düzenlendi.

KÜTAHYA - Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ)bünyesinde yayın yapan Radyo Dumlupınarın kuruluşunun 5'inci yıl dönümü dolayısıyla söyleşi ve müzik dinletisi düzenlendi.
DPÜ Rektörlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Best FM'in program yapımcılarından Serdar Gökalp, Fen Edebiyat Fakültesindeki söyleşiye katıldı. Türkiye'nin dört bir yanından dinleyicilerle konuştuğunu ve bundan büyük keyif aldığını belirten Gökalp, şunları kaydetti:
''DPÜ'nün bir radyosu olduğunu duyduğumda hem çok sevinmiş hem de çok heyecanlanmıştım. Görev yapan ekibi tanıdığıma çok mutlu oldum. Söyledikleri gibi radyolarını evleri gibi seviyorlar. Enerjileri çok güzel, sahip oldukları imkanlar ve bunun yanında radyo sevgisi onları pek çok amatör ruhtan ayırıyor. Amatör ruh bizim yaptığımız işe keyif veren en önemli özelliktir. Radyo Dumlupınarda tanıştığım, bir araya geldiğim arkadaşlarımda da bu samimiyeti gördüm ve bundan çok mutlu oldum. Yollarının hep açık olmasını diliyorum.''
Müzik dinletisi etkinliği ise DPÜ Türk Kültür Topluluğunca organize edildi.
''Baştan Başa Anadolu'' adlı etkinlikte, Akdeniz, Karadeniz, Marmara, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Ege bölgelerinden şarkı ve türküler söylendi.
Şarkı ve türküler, bağlamada Murat Demirel, gitarda Tanju Çoban'ın müziği eşliğinde solist Şeyma Keçeyapan tarafından seslendirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com