'Soyunurum, canınız cehenneme' VİDEO

'Soyunurum, canınız cehenneme'  VİDEO
Bir Türk kızının Playboy'a kapak olması, sizin ne kadar ciddiye alacağınız bir haberdir?

Elbette, bu durumu 'ahlaksızlığın tavan yapması' olarak değerlendirip, size birazdan sunacağımız görsel şölene itiraz ve hatta küfür edecek insanlar bulunabilir.

Onlarla aynı fikirde değiliz...

Sıla Şahin: Yarı Türk yarı Alman, fazla özgür ve isyankar,çok da cesur ,belki biraz sınırların dışında,sadece kendi bildiğini yaşıyor başkalarının ne dediği umrunda değil çünkü o kendi tecrübelerini elde ederek kendi yolunda gitmek istiyor...

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Şahin, Cafe Babel adlı haber sitesine kendiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı

Berlin'de doğup büyüyen Şahin Türkiye'yide çok seviyor ancak kendini Berlin'den başa bir yerde yaşarken hayal edemiyor."İki kültüre ait olmaktan çok mutluyum; tek bir ülkem olsa üzülürdüm. Bu ikilik de biraz şizofrenik bir durum yaratıyor tabii, ama ben ikisinin de en iyi özelliklerini aldım. Her dil, yeni bir insan gibi... Kendimi hırsız gibi hissediyorum bazen..."

Oyunculuk derslerinin yanı sıra, güzellik uzmanı olmak için de eğitim almış Şahin. Modellik de yapmış, dans ve şan dersi de almış. Amagönlü her zaman moda tasarımcısı ya da dansçı olmaktan yana.
Playboy'a verdiği pozlarla olay yaratan ve çok konuşulan Şahin biraz isyankar bir ruha sahip:"Neden çıplak poz verdin?' gibi sorulara açıklama yapmak zorunda olmak istemiyorum. Bunları soranların da cehennemin dibine kadar yolu var. Beni sürekli yargılayan, yaptıklarıma kaş kaldıran Türk, Alman, Müslüman... herkese karşı isyankarım. Kendi aklım var, kararlarımı kendim veririm. Özgür olmak istiyorum."

Şahin'in bu ilk çıplak çekimi değil daha önce de FHM için poz vermiş. Ve şok etkisi yartacağını bilse de Playboy'a soyunmayı kendisi önermiş. Çünkü O'na göre bu çok normal.Çıplak poz vermenin neyinin yanlış olduğunu anlamıyor.Bu pozları verirken de tek korkusu birilerinin yüzüne tükürüp 'Yazıklar olsun, rezil' demesiymiş. Bu pozlardan sonra ailesiyle ve çevresindeki bazı insanlar O'na küssede:"Neyse şimdi problem yok; yanlış yaptığımı düşünen insanlarla ve ailemle barıştım." diyor.
Şu an bir diziderol alan Şahin'in yeni projeleri arasında film çekmek var.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com