“Söz uçar, yazı kalır”

“Söz uçar, yazı kalır”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, Genel Kurmay Başkanlığı'nın yeni internet sitesindeki e-muhtıranın kaldırılmasıyla ilgili açıklamada bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı
Ruhsar Demirel, Genel Kurmay Başkanlığı'nın yeni internet
sitesindeki e-muhtıranın kaldırılmasıyla ilgili açıklamada bulundu.
Eskişehir Valiliği'nin düzenlediği bayramlaşma töreninden sonra basın mensuplarının sorularını cevaplayan Demirel, Genelkurmay Başkanlığı'nın sitesini gördüğünü, terör ile bölücü terör kısımlarının İçişleri Bakanlığı'na aktarıldığını gördüğünü söyledi. Demirel, 'O kapsamda özellikle belli bazı kısımlardaki bazı konuların kaldırıldığını biliyoruz. Ama söz uçar yazı kalır. Oradan kaldırsanız da o yazıya başka yerde ulaşılır. Dolayısıyla o yazı neden yazılmıştır. Yazan kişiler ne için yazmıştır.
Dolmabahçe'de ne olmuştur. Bunlar konuşulacaktır. Bunların konuşulması için biz parti olarak gerekli soruları her yerde soracağız. Dolayısıyla yazının kalkması o yazının ifade ettiği anlamı kaldırmaz. O bakımdan madem çoğulcu demokrasi var, ben inanıyorum ki meclisteki çok partide bu konuda ne olduğunu bilmek ister isteyecektir ve istiyoruz.
MHP olarak ısrar ile bu soruyu soruyoruz. Yazı ne amaçla yazılmıştır? Ben yazdım demekle olmaz. Demokrasi böyle bir şey değil, ben kendim kaleme aldım demek ile olmaz. Demokrasi böyle bir şey değil. Her kamu çalışanının sorumluluğu olduğu gibi bulunduğunuz makam ne olursa olsun herkesin bir sorumluluğu var. Dolayısıyla dediğim gibi söz uçar yazı kalır. O yazı herkesin hafızasında var. Cevabı verilmelidir. Dolmabahçe'nin de cevabı verilmelidir. Bazı konularda 3 maymunu oynamaktan vazgeçmeliyiz' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com