“Sözün bittiği yerdeyiz”

“Sözün bittiği yerdeyiz”
Kent Konseyi Turizm Komisyon Toplantısı, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi başkanlığında Yoncalı'da yapıldı. Yapılan toplantıda itibar kazanmanın zor olduğunu ve bunun için hep beraber çalışılması gerektiğini ifade eden Vali Çiftçi; “Bu bölgenin gelişme

Kent Konseyi Turizm Komisyon Toplantısı, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi başkanlığında Yoncalı'da yapıldı. Yapılan toplantıda itibar kazanmanın zor olduğunu ve bunun için hep beraber çalışılması gerektiğini ifade eden Vali Çiftçi; “Bu bölgenin gelişmesi için artık konuşmayı bırakıp iş yapmamız lazım. Artık Kütahya'da sözün bittiği yerdeyiz, eylem ve iş yapma zamanımız gelmiştir.” dedi.
“KÜTAHYA'DA ARTIK İŞ YAPMA ZAMANI”
Kent Konseyi Turizm Komisyon Toplantısı, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi başkanlığında Yoncalı Nehir Termal Otelde yapıldı.
Kent Konseyi Turizm Komisyonu tarafından düzenlenen ve Vali Kenan Çiftçi'nin başkanlığını yaptığı toplantıda “Yoncalı'nın Dünü, Bugünü ve Yarını” konuşuldu.

“KONUŞMAK YERİNE ARTIK İŞ YAPMA ZAMANI GELDİ”
Yapılan toplantıda itibar kazanmanın zor olduğunu ve bunun için hep beraber çalışılması gerektiğini ifade eden Vali Çiftçi, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bu bölgenin gelişmesi için artık konuşmayı bırakıp iş yapmamız lazım. Bunu da hep beraber biz olarak yapacağız. Artık Kütahya'da sözün bittiği yerdeyiz ve eylem, iş yapma zamanımız gelmiştir. Bizlerde Yoncalı'nın ücretsiz aydınlatılması konusunda projeler hazırladık. Buraların layık olduğu en iyi yere gelmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
-YAPILMASI GEREKEN KONULAR MASAYA YATIRILDI-
Daha sonra Kent Konseyi Turizm Başkanı Ercan Mercan tarafından hazırlanan bir sunumda Yoncalı'nın geçmişinden günümüze kadar gelen dönemi ve bundan sonra yapılması gereken konular hakkında bir sunum yapıldı.
Toplantı katılımcılar tarafından yapılan düşünceler ile sona erdi.

-30 KİŞİ TOPLANTIYA KATILDI-
Yaklaşık 30 kişinin katıldığı toplantıda Kütahya Kent Konseyi Başkanı İbrahim Durmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez, Yoncalı'da bulunan Turizm Tesislerinin yetkilileri, çeşitli işletme sahipleri ve muhtarlar katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com