Star Akademi ve Artiz Mektebi bitiyor

Star Akademi ve Artiz Mektebi bitiyor
Star yarışmaları hiç star çıkaramadı

Milliyet gazetesi televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu, iki star programının da biteceğini duyurdu ve neden bu kadar erken final yaptıklarını yorumladı..

'Star Akademi' ve 'Artiz Mektebi' ne oldu? Hangi star nerede? 'Artiz Mektebi' salı günü final yapıyor. 'Star Akademi' de bayramdan sonra bitiyor.
 
Bu kadar kısa sürede mi biterdi bir yarışma? Starı bulamadın (mecburen bir birinci olacak tabii ki) kenara çekildin, yaptılar.
 
İLGİ GÖRMEMELERİNİN NEDENİ YANLIŞ JÜRİ SEÇİMİ 
Bence programların ilgi görmemesinin nedeni yanlış jüri seçimidir. Zannediliyor ki Ajda Pekkan'ı ya da Nurgül Yeşilçay'ı jüri üyesi yapınca program izlenecek. Konserleri doluyor ve 'Süper Star' ya da ekranda dizisi acayip izleniyor...
 
Siz 'entertainment' (Ajda Hanım anlar, hatta Sinan Bey de ve de Ertuğrul Bey) nedir Acun'dan göreceksiniz. Yaptığı tek bir şey var; gençlerin şu sıralar dinlediği, hayran olduğu popçuları jüri üyesi olarak seçiyor. Belirlenen son jüri üyesi Murat Boz. Ne müziğini dinlerim, ne şarkısı ezbere bilirim, ama işin raconu bu 'entertainment' ise, alın size Murat Boz.
 
Sertab Erener ne kadar reklamlara çıksa da genç kitlenin öyle sevgilisi mevgilisi değildir. 'Ağır Abla' pozlarında, o kakara kikirinin içinde olmamıştır.
 
ACUN YAPSAYDI DAHA FARKLI OLURDU
'Artiz Mektebi'ni Acun yapsaydı daha farklı olurdu... Ne bileyim jüri üyesi genç kızların bayıldığı Hazal Kaya olsaydı, sempatik olan tecrübeli isimler Sinan Çetin ya da her hafta 'belden aşağı espri yapacağım' diye otomatiğe bağlanmış bir Müjde Ar tercihi doğru değildi.
 
Acun'un sunacağı 'O Ses'in Fransa'daki yorumu TF 1'de yapılacak. Jüri üyelerinden biri Alize. Şu sıralara Fransa'da gençlerin en çok dinlediği isimlerden biri. Bir de dediğim gibi en önemlisi sempatik olacak ekranda.
 
Yukarıdaki iki yarışmanın da jüri üyelerinin izleyiciye sempatik gelmediği kesin. Böyle olunca yeni starların seçimi renksiz ve keyifsiz bitiyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com