Stat işini Aybaba çözdü

Stat işini Aybaba çözdü
Uzun süredir Beşiktaş ile Galatasaray arasında sürtüşmelere neden olan stat sorununa Aybaba noktayı koydu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın önceki gece BJK TV'de katıldığı programda, "Ben stat konusunda Galatasaray Kulübü'ne kırıldım. Sayın Başbakan stat konusunda bize destek vereceğini söyledi. Ancak kendisini Galatasaray camiasıyla karşı karşıya getirmek istemem. Gerekirse 1 yıl daha İnönü'de oynarız" diyerek sinyalini verdiği konuda tablo netleşti.

AYBABA BÖYLE İSTEDİ

İnönü projesinin 1 yıl ertelenmesinde kilit ismin teknik direktör Samet Aybaba olduğu ortaya çıktı.

Haberturk'ten Kartal Yiğit'in haberine göre; Aybaba'nın Avusturya kampına gitmeden önce başkan Fikret Orman ile görüşüp, "Hem ben yeniyim, hem de takım yeni. Kulübe alışana kadar maçlarımızı başka bir statta oynamak risk. Kendi taraftarımızla bütünleşirsek bu sıkınıtılı süreci çözeriz" dedi.

İNÖNÜ BU YIL YIKILMAYACAK

Bunun üzerine başkan Orman da henüz finansal sorunları aşılmadığı ve gerekli izinlerin tam olarak çıkmadığı İnönü Stadı'nın yıkımından vazgeçti. Takımla birlikte Avusturya'ya gelen futbol komitesi üyesi Ahmet Kavalcı da, stadın bu yıl yıkılmayacağını söyleyerek, "Samet hocanın da isteği üzerine 1 yıl daha kendi stadımızda oynayacağız. Hocadan böyle bir istek gelince biz de uygun gördük" diye konuştu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com