Stat tartışmalarına Bilgili de katıldı

Stat tartışmalarına Bilgili de katıldı
"Beşiktaş da İnönü'yü bize vermemişti" diyen G.Saraylılar'a cevap, Beşiktaş'ta o dönemin Başkanı Serdar Bilgili ve 2. Başkanı Güreli'den geldi.
Bilgili "Kiralama bedelini konuştuktan sonra vazgeçtiler" dedi.
 
Beşiktaş'ın, İnönü Stadı yenilenene kadar TT Arena'da oynama isteğine, "Beşiktaş, 2003'te Özhan Canaydın döneminde bize İnönü'yü vermedi. Şimdi de biz vermek istemiyoruz" diyerek itiraz eden G.Saraylılar'a dönemin Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ve İkinci Başkanı Hüsnü Güreli cevap verdi.
 
Bilgili ve Güreli, talebi reddetmediklerini, kiralama bedelini ödemek şartıyla kullanımlarına izin verdiklerini açıkladı.
 
Serdar Bilgili: "G.Saraylı yöneticilerin 'Ali Sami Yen'i yıkacağız. Olimpiyat Stadı hazır değil. Maçlarımızı İnönü'de oynamak istiyoruz. Bize stadınızın kapılarını açar mısınız'diye talepleri oldu. Galatasaray'la da o zaman 100 yıla yaklaşan rekabetimiz ve dostluğumuz var. 'Memnuniyetle veririz. Buyrun oynayın, bundan mutluluk duyarız' dedik.
 
GERÇEKLER BİLİNMELİ
 
Sonra İnönü'nün kiralama bedelinin konuşulmasına geçildi. Ödeyecekleri kira bedeli konusunda karşılıklı görüşmeler yapılırken başka bir değişikliğe gittiler. Bir süre daha Ali Sami Yen'de oynama formülü üzerinde çalışacaklarını söylediler. Biz de 'Takdir sizin' dedik. İnönü Stadı'nı G.Saray'a vermediğimiz hatta engellediğimiz bilgisi dezenformasyondur. Gerçeklerin bilinmesinde fayda var. O dönem Galatasaray yönetimindeki arkadaşlar doğruyu söyleyecektir." 
 
Sabah
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com