Şu An Türkiye'nin En İyisiyiz!

Şu An Türkiye'nin En İyisiyiz!
“Her Trabzonlu'nun gurur duyacağı bir takıma sahibiz. Liderlik çok değerli, şımarmayı kaldırmaz. Mütevazi olmaya gerek yok, şu an Türkiye'nin en iyisiyiz...”

‘Güneş faktörü çok önemli’
Her fırsatta övdüğü teknik direktör Şenol Güneş için de söyleyecekleri vardı Sadri Şener’in... Geride kalan 11 maçın çok şeyler anlattığını dile getiren Trabzon’un başkanı, “Fazla mütevazi olmaya gerek yok... Şu an için Türkiye’nin en iyi takımıyız. Hocamızın bu noktada büyük payı söz konusu. Oynayanıyla, yedek bekleyeniyle büyük bir takım havasını yakaladık. Kulübeye bakın; yakın geçmişte kadronun yıldızları yedek beklemek zorunda kalıyor. Tüm bu artıları bir araya getirince iyi sinyaller alıyoruz” dedi.

‘Eskiden aday bulamazdık’
Takımın aldığı iyi sonuçların kentteki kongre havasını da azaltmasından mutluluk duyan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener sözlerini şöyle noktaladı: Şehir için kongre hep çok önemli olmuştur. Ancak bunu olağanlaştırmak lazım. Çünkü hem takımın iyi gitmesini sağlamak, birçok işle uğraşmak hem de bu kongre mevzusuna kafa yormak mümkün değil. Zamanı gelir yapılır, bu kadar çok gündemde tutulmaması lazım. Ayrıca demek ki Trabzonspor daha iyi bir marka oldu ki adaylar her geçen artıyor. Zira eskiden
aday bulamazdık...

Serhat Demirtaş / Fanatik

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com