“Şuanda oraya dokunmak için hiçbir yasal izin yok”

“Şuanda oraya dokunmak için hiçbir yasal izin yok”
Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Savaş Özaydemir, Kılıçoğlu Sineması'nın olduğu binayı restore ettirmeyi önerdiğini belirterek, “Yok yıkalım' dediler. İzin alıp yıkmaya başladılar. Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu, orası maymuna dön

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Savaş Özaydemir, Kılıçoğlu Sineması'nın olduğu binayı restore ettirmeyi önerdiğini belirterek, “Yok yıkalım' dediler. İzin alıp yıkmaya başladılar. Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu, orası maymuna döndükten sonra tekrar inceleme kararı aldı” dedi.
Katıldığı KOBİ Semineri'nde bir kişinin “Eskişehir'in en eski Kılıçoğlu Sineması'nın durumu ne olacak?” şeklindeki sorusu üzerine konuşan Özaydemir, “Yanlış yere soruyorsun. Ben Kılıçoğlu Kiremit'in sahibiyim. Orası Kılıçoğlu Sineması. Orada benim hanımının 12'de bir hissesi var. Onu da dinlemiyorlar. Dedim ki, orasını restore edin. O binaya güzel başka bir fonksiyon verilsin. 'Yok yıkalım' dediler. Gittiler izin aldılar. Yıkmaya başladılar, bu sefer Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu, o maymuna döndükten sonra 'Dur bakalım biz şunu bir daha inceleyelim' dedi” diye konuştu.
ESO Başkanı Savaş Özaydemir, İsmet İnönü Caddesi'ndeki söz konusu binaya dokunmak için hiçbir yasal izin olmadığını vurgulayarak, şunları söyledi:
“Bizim devletimiz böyle, bürokrasimiz böyle çalışıyor. Onlar ne karar verirlerse, sahipleri bir şeyler yapacaklar. Bana bir daha bunu sorma. Bıktım ya, benim orayla alakam yok.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com