Suat Okdelen yeniden başkan seçildi

Suat Okdelen yeniden başkan seçildi
Büyük Birlik Partisi (BBP) Kütahya Merkez İlçe Başkanlığına yeniden Suat Okdelen seçildi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kütahya Merkez İlçe Başkanlığına yeniden Suat Okdelen seçildi.
KÜTAHYA - BBP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, partisinin Kütahya Merkez İlçe kongresinde yaptığı konuşmada, 12 Eylülde yapılacak anayasa değişikliğine ilişkin referanduma ''evet'' denilmesi gerektiğini söyledi.
Referandumla anayasa değişikliği gerçekleştiği takdirde darbecilerin cezalarını çekeceğine inandığını ifade eden Alfatlı, Gazze'ye yardım götüren konvoyda üç BBP mensubunun bulunduğunu ve buradaki dik duruşun simgesi olduklarını kaydetti.
Okdelen de partisinin insan merkezli siyaset yaptığını dile getirerek, şöyle konuştu:
''Anlayışımıza göre siyaset insan içindir, siyasetin var oluş nedeni de insandır. Vatandaşın ihtiyaç ve isteklerini karşılamasını hedefleyen bir vizyon kapsamında bu ülkede yaşayan insanların her şeyin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz. Biz geleneksel ideolojilere hapsolmak yerine her türlü mağduriyet alanı için uzlaştırıcı ve ikna edici çözümler üretmeye gayret eden bir siyasi partiyiz. Biz bu ülkenin insanlarının sırtının pek, başının dik, karnının tok olmasını istiyoruz.''
Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçime tek listeyle katılan Okdelen, yeniden başkanlığa seçildi.
Okdelen başkanlığındaki BBP Kütahya Merkez İlçe Yönetim Kurulunda şu kişiler yer aldı:
'İbrahim Özer, Fatih Aslan, Süleyman Kara, Süleyman Kumtaş, Murat Bişgin, Suat Aydoğdu, Cevdet Sevören, Hasan Bayrak, Veli Demirtaş, Hasan Ali Çelik, Mehmet Nalçacı, Süleyman Duman, Ramazan Kaya, Mehmet Bağcıoğlu, Ahmet Özşeker, Volkan Keskindemir, İrfan Demir, Yasin Tekmen, Erol Ece, Gürkan Keskindemir, Ramazan Çakır, Mustafa Doğan, Salih Örs, Halil Kaynar, Halil Ülgül, Muhterem Özbay, Mehmet Ece, Osman Özkaya.''
Kongreye, BBP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Harun Karaarslan, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, CHP İl Başkanı Ali Rıza Muslu ve partililer katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com