Suç oranını azaldı

Suç oranını azaldı
Nisan ayının değerlendirildiği İl Emniyet Komisyon Toplantısı Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında yapıldı.

 Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğg. Sami Fındıkoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Cemil Kuyu, Vali Yardımcısı Ömer Eru, İl Jandarma Komutanı Albay Ömer Lütfi Mor, İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik ile Kaymakamlarının katıldığı toplantıda Nisan ayı içinde Kütahya İl genelinde meydana gelen olaylar görüşüldü. 2009 Mart ayında şahsa karşı işlenen suçlar ile 2009 Nisan ayında şahsa karşı işlenen suçlar karşılaştırıldığında, Polis Bölgesinde Mart ayında 317 olay, Nisan ayında ise 312 olay meydana gelmiştir. 2009 Mart ayı içinde mala karşı işlenen suçlar ile 2009 Nisan ayında mala karşı işlenen suçlar karşılaştırıldığında Mart ayında 59 olay,  Nisan ayında ise 46 olay meydana gelmiştir.
Jandarma ve Polis Trafik Bölgesinde ise 45 olay meydana gelmiş bunlardan 29'u Jandarma, 16'sı Polis Bölgesindedir. 53.240 araç kontrol edilmiş ve 84 araç trafikten men edilmiştir.
Daha sonra, Mayıs ayı içerisinde İl Merkezi ve İlçelerde yapılacak olan çalışmalar ve alınması gereken tedbirler değerlendirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com