Suçsuz Yere Tecavüzden Yattı Hayatı Karardı!

Suçsuz Yere Tecavüzden Yattı Hayatı Karardı!
tecavüz iddiasıyla 10 ay hapis yatan Adli Tıp raporuyla suçsuzluğu ispatlanan adamın hayatı karardı.

8 yaşındaki erkek öğrenciye tecavüz ettiği iddiasıyla 10 ay hapis yatan Adli Tıp raporuyla suçsuzluğu ispatlanan 55 yaşındaki S.C'nin hayatı karardı...

Nişantaşı'nda bulunan bir ilköğretim okulunda görevli temizlik görevlisi 55 yaşındaki S.C., 2. sınıf öğrencisi E.E'ye tecavüz ettiği iddiasıyla 10 ay önce tutuklanmıştı. Davanın hafta içi görülen duruşmasında Adli Tıp Kurumu'ndan gelen raporla suçsuz olduğu ortaya çıkan S.C serbest bırakıldığı öğrenildi. S.C. 10 ay önce, tutuklandığı gün Şişli Adliyesi önünde çocuğun yakınlarının saldırısına uğramıştı.

ANNE MİKROFONLARA KONUŞMUŞTU

O gün mikrofonlara konuşan 8 yaşındaki E.E.'nin annesi H.E, "Çocuğum korkudan olayı bana anlatamamış" demişti. O annenin, 2 ay önce savcılığa verdiği dilekçeyle 'Oğluma dedesi, dayısı ve dayısının arkadaşı, 3 yaşından beri tecavüz ediyordu" diyerek suç duyurusunda bulunduğu öne sürüldü.

İKİ HAYAT KARARDI

S.C'nin yaşanan olayların ardından hayata küstüğü belirtilirken E.E. nin ise devlet korumasına alındığı öğrenildi.

OĞLU ANLATTI

Babam suçzsuz yere linç edilmek istendi. 'Tutuklanınca 'bu utançla yaşayamam' dedi. Babamın ömründen çalınan 10 ay sanki 10 yıl gibiydi. Hapiste mahkumlar televizyon izlerken haberi görmüşler öfkelenerek tuz ruhu ve kezzaplarla saldırmışlar. kolları ve vücudun bir bölümü yanıklar içinde, öldü diye bırakmışlar..

O intihar etmeyi düşündü biz 10 ay sokaklarda yürüyemedik. Babam şimdi hayata küsmüş gibi. psikolojisi çok bozuk. Her an intiha edecek diye yanından ayrılamıyoruz...Tek amacımız onu yaşama döndürmek..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com