Süheyl Batum ateş püskürdü!

Süheyl Batum ateş püskürdü!
CHP eskişehir milletvekili Süheyl Batum Ensonhaber.com isimli haber siesini topa tuttu!
CHP eskişehir milletvekili Süheyl Batum Ensonhaber.com isimli haber sitesinde çıkan bir haberin nasıl çarpıtıldığını Facebook hesabından dile getirdi. Batum t24 adlı internet sitesine verdiği röportajda sorulan bir soruya verdiği cevabın yandaş medya tarafından çarpıtıldığını söyleyerek veryansın etti.

İşte Süheyl Batum'un duyurusu:

Ensonhaber.com isimli yandaş internet sitesinin, Süheyl Batum'un t24'e verdiği röportajı duyuruş şeklini, yandaş gazeteciliğin geldiği son noktayı göstermek için bir ibret vesikası olarak sizinle paylaşıyoruz.

t24'teki röportajda sorulan soru : "Kızınız bir gün çat kapı karşınıza başörtüsüyle çıksa tepkiniz ne olur?"

Süheyl Batum'un cevabı
: "Bilmem, bir gün yaparsa görürüz. Üzüleceğim muhakkak, çünkü istismar ediliyor. Eskiden sıkma başlar yoktu, şimdi bir başörtüsü, bir de altına ayrı bir şey takılıyor. Ama şimdiye kadarki tavrımı öğrencilerime sorabilirsiniz. "Süheyl Batum bize başörtümüzden ötürü, olumlu ya da olumsuz, farklı muamele yaptı" diyen çıkarsa, derim ki "Kendi kızıma da aynı ayrımcılığı yaparım."
...
Ensonhaber isimli internet sitesinin attığı başlık : "Süheyl Batum'dan tepki çekecek başörtüsü çıkışı.. Kızım Başörtüsü taksa ona da ayrımcılık yaparım"

İşte Türkiye'de yandaş gazeteciliğin geldiği son nokta. Lütfen böyle sitelere itibar etmeyiniz. (BCO)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com