Şükrü Nazlı'ya teşekkür ziyareti

Şükrü Nazlı'ya teşekkür ziyareti
Kütahya 100. Yıl Mahallesi muhtarı Cengiz Bilen, 19 Mayıs İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Taşkıran ve 19 Mayıs İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Bakırtaş, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Nazlı'yı makamında ziyaret ederek, mahalleye yapı

Kütahya 100. Yıl Mahallesi muhtarı Cengiz Bilen, 19 Mayıs İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Taşkıran ve 19 Mayıs İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Bakırtaş, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Nazlı'yı makamında ziyaret ederek, mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.
19 Mayıs İlköğretim Okulu'nun tamiratı, sıraların yenilenmesi ve yeni okul binası inşaatının başlatılması nedeniyle okul müdürü tarafından Nazlı'ya bir plaket takdim edildi.
Mahalle Muhtarı Cengiz Bilen, “ İl Genel Meclisi Başkanı Nazlı'nın mahallemize bir çok hizmetlerin yapılmasına vesile olmuştur. Sağlık ocağımızın yapımı, okulumuza ve yeni Kuran kursumuzun hayata geçmesindeki emeklerinden dolayı mahalle halkımız adına teşekkür ediyorum” dedi.
Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Nazlı da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Biz her zaman mahallemizin yanındayız.
Eğer bazı hizmetlere vesile oluyorsak bu bizim için bir onurdur.
Şahsınızda sizlere, okulumuza, velilerimize ve tüm 100. Yıl Mahallesi'ne şükranlarımı sunuyorum' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com