Şükür: Erdoğan'ın Bu Sözüne Bayılıyorum

Şükür: Erdoğan'ın Bu Sözüne Bayılıyorum
AK Parti İstanbul milletvekili adayı ve eski Milli Futbolcu Hakan Şükür, AK Parti İlçe Başkanlığı Gençlik Kolu'nun davetlisi olarak Edirne'nin Keşan ilçesine geldi...

Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen etkinliğe katılan Şükür, burada AK Parti Edirne Milletvekili adayları Mehmet Müezzinoğlu, Tuna Bekleviç ve Fatma Aksal ile çok sayıda partili tarafından çiçeklerle karşılandı.

Burada bir konuşma yapan Hakan Şükür, öncelikle herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayarak, "Sayın Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul'da özellikle sportif faaliyetlerde genç arkadaşların buluşmasında çok sık beraber olduğum bir insan. Onun burada olması ve buradan aday gösterilmesi Sayın Başbakanımızın Edirne'ye ne kadar önem verdiğinin bir göstergesidir..

Sayın başbakanımızın da eski bir sporcu olması, bugün ona geçmişte söylenen şeylere karşı inanılmaz bir mücadeleyle bulunduğu makamı bir araya getirdiğinizde ne dediğini daha iyi anlarsınız. İnsanımızın çok daha iyi şeylere layık olduğunu düşünüyorum. Ben sayın başbakanımızın bu sözünü çok seviyorum. 'Biz hizmet etmeye, hizmetkar olmaya geldik'. Ben çok önemli başarılar kazanmış, maddi ve manevi büyük hedeflere ulaşmış biriyim ama, millete hizmet etmek için bugün bu partinin bünyesindeyim. Ülkemizde provokasyonlarla dolu günler yaşıyoruz. Hak etmediğimiz şeylere mağdur oluyoruz. Biz ülkenin birlik ve beraberliğini, belki de içimizde, kalbimizde, beynimizde vücudumuzun her yeriyle düşünen insanlarız. Farkla inançlara sahip olabiliriz, ama insani yönümüzün yaradılandan dolayı yaradanı sevdiğimizi hiçbir zaman unutmayalım." dedi.

Hakan Şükür konuşmasının ardından ise hayranlarına imza dağıttı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com