Şükür’ün kardeşine çifte ihale!

Şükür’ün kardeşine çifte ihale!
Ünlü eski futbolcu ve AKP Milletvekili Hakan Şükür’ün kardeşi Gökhan Şükür, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden bir günde iki ihale aldı.

Eski futbolcu, şimdinin AKP Milletvekili Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden bir günde iki ihale alan "başarılı girişimciler arasına girdi. Rafet El Roman ile Mustafa Ceceli konserlerinin ihalelerini, Gökhan Şükür’ün ortağı olduğu More Prodüksiyon firması 225.000 TL’ye üstlendi.
 
Yurt gazetesinde yer alan habere göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, “30 Ekim 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek Rafet El Roman Konseri Organizasyonu” ile “31 Ekim 2012 tarihinde İstanbul’da Düzenlenecek Olan Mustafa Ceceli Konseri Hizmet Alımı İşi” ihalelerini 18 Ekim 2012 tarihinde yaptı. Her iki ihaleyi de More Prodüksiyon Ltd. Şirketi aldı. Tek firmanın katıldığı ihaleler, 119.000 TL ve 106.000 TL bedelle More firmasına verildi.
 
More firmasını Ocak 2011’de Gökhan Şükür ve Uygar Ataş kurdu. 20.000 TL sermayeli şirkete Şükür ve Ataş yarı yarıya ortak. Hakan Şükür’ün kardeşi olan Gökhan Şükür, ağabeyi gibi eski bir futbolcu. Geçirdiği sakatlıklar nedeniyle futbolu erken bırakan Gökhan Şükür, sık sık magazin dünyasıyla ilgili olarak gündeme gelmişti.
 
İki kardeşin kurduğu “Şükür Spor Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şirketi'ni bu yılın başında tasfiye etmişlerdi. Uygar Ataş ise uzun yıllar şarkıcı Tarkan’ın menajerliğini yapmıştı. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com