"Sultan Market" 13. şubesini açtı!

"Sultan Market" 13. şubesini açtı!
Perakendecilik sektöründe Kütahya'nın önemli markalarından biri olan Sultan Market, önceki gün 13. şubesinin açılışını Kütahya'da törenle gerçekleştirdi.

Perakendecilik sektöründe Kütahya'nın önemli markalarından biri olan Sultan Market, önceki gün 13. şubesinin açılışını Kütahya'da törenle gerçekleştirdi.
Meydan Mahallesi Musalla Caddesi Özçoban Apartmanı altında bulunan Sultan Market'in 13. şubesinin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Meydan Mahallesinde bulunan Sultan Market 350 metrekarelik bir alana sahip ve markette toplam 9 kişi istihdam ediliyor.
Açılışta konuşan Sultan Market'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Habil Yılmaz, Kütahya'da uzun yıllardan beri marketcilik alanında hizmet verdiklerini, halkın desteği ve güveni ile birlikte Sultan Market olarak büyümeye devam edeceklerini söyledi.
Yılmaz, Sultan Marketin 13. şubesini büyük bir mutluluk ve gururla açtıklarını kaydederek; 'Nasip olursa Sultan Market olarak büyümeye devam edeceğiz. 2011 yılının sonlarında veya 2012 yılı içerisinde yeni şubeler açmayı planlıyoruz.'
Yılmaz, içinde bulunulan zor şartlara rağmen hizmet sektöründe hedefledikleri çizgiyi yakalamak için yeni yatırımlar yapmaya devam edeceklerini ifade ederek, bu çerçevede şube sayılarını arttırmak için ihtiyaç olan bölgelerde market açmaya gayret ettiklerini söyledi. 1984 yılında Kütahya'yı marketçilikle tanıştıran ilk firma olduklarını ve o günden bu yana bünyelerindeki şirketlerde çok sayıda kişiyi istihdam eden bir kurum haline geldiklerini dile getiren Yılmaz, perakende sektöründe Kütahya ve Eskişehir'de halka en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceklerini de sözlerinde ekledi.
Açılıştan sonra halka çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com