"Sultan"dan Kadır İnanır'a moral!

"Sultan"dan Kadır İnanır'a moral!
Türkan Şoray, İnanır’ı hastanede ziyaret etti ve "Ona kötü bir şey olması canımı acıtır" dedi.

Türk sinemasının "Sultan"ı Türkan Şoray, akciğer ameliyatı olan Kadir İnanır’ı hastanede ziyaret etti. İnanır’ın moralinin çok iyi olduğunu söyleyen Şoray, “Birbirimiz için değerliyiz. Ona olabilecek en küçük kötü bir şey, benim canımı acıtır” dedi.

Türkan Şoray, Kadir İnanır’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Ziyaretin ardından soruları cevaplayan Türkan Şoray, “Şu an çok mutlu ayrılıyorum. Çok güzel bir haberle ayrılıyorum. Kadir bey benim için çok değerli. Bizim mesleğimiz öyle bir meslek ki; o benim yol arkadaşım. Meslekte güzellikleri, zorlukları birlikte paylaştık. Onun için biz birbirimiz için çok değerliyizdir. Ona olabilecek en küçük kötü bir şey, benim canımı acıtır. Kaç gündür çok tedirgin ve çok üzgündüm. Bugün kendisini gördüm, çok moralliydi, ben de çok mutlu oldum” diye konuştu.

Haberi ilk duyduğunda inanmak istemediğini söyleyen Şoray, “Bu kadar sevilmek ne kadar güzel bir şey. Tüm sevenleri çok üzüldü. Bütün bu sevgilere layık bir insan. Türkiye’nin yakışıklısı. İçeride, ‘sen güçlüsün, Fatsa’nın yetiştirdiği birisin dedim.” İfadelerini kullandı.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com