Sultanlara layık özel seans

Sultanlara layık özel seans
Özcan Deniz'in yönettiği ve oynadığı 'Evim Sensin'i, filmin oyuncularından Fahriye Evcen ile birlikte izleyen Türkan Şoray filmi "Kendimi tutamayıp ağladım. Duygusal, samimi ve inandırıcı" diyerek övdü.

Özcan Deniz’in ikinci filmi, ‘Evim Sensin’ için İstanbul Optimum Outlet’te vizyona girmeden önce özel bir gösterim düzenlendi. Gösterim, sinemanın sultanı Türkan Şoray için gerçekleştirildi.

Evim Sensin’i yöneten ve başrolünde oynayan Özcan Deniz, beyaz perdedeki ustası Şoray’ı özel seans ile ağırladı. Türkan Şoray’a özel seansta, filmin bir diğer oyuncusu, Fahriye Evcen eşlik etti.

Gösterim sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Türkan Şoray, filmden çok etkilendiğini söylerken son yıllarda duygusal yönü bu denli ağır başka bir film izlemediğini vurguladı. Çıkışta, film hakkındaki görüşlerini paylaşan Şoray; “Ağlamayacağım diye kendimi tuttum ama dayanamadım. Çok duygusal, çok içten, çok inandırıcı bir film olmuş. İzleyen herkes çok etkilenecek. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

FAHRİYE EVCEN, SULTAN'DAN 'AFERİN' ALDI

Filmin başrol oyuncusu Fahriye Evcen’in oyunculuğunu çok beğendiğini söyleyen Şoray; Evcen’in oyunculuğunu “Fahriye inanılmaz güzel oynamış; harika bir işe imza atmışlar. Oyunculuğu kadar sesi de çok güzel. Finaldeki sahne ise müthiş etkili” sözleriyle değerlendirdi. Sanatçı, “Filmde rol almak ister miydiniz” sorusunu ise “Böyle bir filmde oyuncu değil seyirci olmak isterdim” diyerek cevaplandırdı.

Özel gösterimi Türkan Şoray ile izleyen ve sanatçının elini hiç bırakmayan Fahriye Evcen ise şöyle konuştu: “O hepimizin idolü. Türkan Hanım’a eşlik etmek inanılmaz bir duygu".(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com