Sultan's Of The Sauna

Sultan's Of The Sauna
Antalya'da emekli öğretmenin sahibi olduğu lüks saunaya polis baskın düzenledi. Temizlik, sağlık ve masaj görüntüsü altında fuhuş yaptıkları belirlenen üniversite mezunu genç kızlar gözaltına alındı...

Turistik öneme sahip Konyaaltı ilçesinde bulunan Sultan Sauna'da fuhuş ihbarını alan polis, operasyon için düğmeye bastı. Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı sivil ekipler beş yıldızlı saunaya müşteri olarak gitti. Kendilerini 'manken' olarak tanıtan birbirinde seksi kızlarla beraber olmak üzere pazarlık yaptı. Anlaşma sağlanınca dışarıdaki meslektaşlarını uyaran 'müşteri' polisler, baskın startını verdi. Onlarca müşterinin sıra beklediği saunada para karşılığı fuhuş yapan ve yaşları 18 ile 25 arasında değişen 6 genç kız gözaltına aldı. Emniyet'e götürülen kızlar, sorgularında her şeyi itiraf etti. Üçü Akdeniz Üniversitesi, biri de Kocaeli Üniversitesi mezunu kızlar, salonda masajın yanı sıra paralı müşterilerle seks yaptıklarını anlattı.

ÖZEL MÜŞTERİYE ÖZEL TARİFE
Kızlar, Antalya çevresinden gelen normal müşteriler ve yabancı turistlerin yanı sıra İstanbul'dan gelen 'özel' müşterileriyle de geceliği 2 bin dolardan ilişkiye girdiklerini ifade etti. Üniversiteli masajcılar sorgularının ardından serbest bırakıldı. Gözaltına alınan sauna sahibi emekli öğretmen Ümit A. (54) ise "fuhuşa aracılık etmek" suçundan adliyeye sevk edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com