Sülüman Neden Yatmıyor?..

Sülüman Neden Yatmıyor?..
Sülüman artık Hürrem ile pek yatmıyor, bırakın yatmayı yanına bile yaklaşmıyor. Peki bunun nedeni ne? İşte ayrıntılar...

Yazının ilgili bölümü...

"Sülüman, Hürrem'i neden artık arzulamıyor.”

Her çarşamba ritüelimizi gerçekleştirmek için aptal kutusunun başına otrup Hürrem'in çekmekte olduğu acıları tuhaf bir ”schadenfreude” duygusuyla takip ediyoruz. Kimimiz onunla üzülüyor kimimiz de ona kızıyoruz ama kimse "alakasız kaldım" diyemiyor.

Biliyorsunuz bizim Sülüman artık Hürrem ile pek yatmıyor, bırakın yatmayı yanına bile yaklaşmıyor.

Hürrem de bunun neden olduğunu anlayamıyormuş gibi davranıyor.

Aslında anlayamayacak bir şey yok. Sarayda bir boy aynası vardır herhalde. Hürrem bu aynaya bir baksa, son zamanlarda neredeyse tutulamayacak şekilde şişmanladığını, gürbüzleştiğini görebilecektir herhalde. Eğer o ayna insanı zayıf gösteren sirk aynalarından değilse, o da bizim gördüğümüzü görecek ve diyete girecektir.

Duyduğuma göre, büyük ihtimalle kızı çekemeyenlerin anlattığına göre, dizinin çekim ekibi Hürrem'in iştahını kontrol etmekte zorlanıyormuş. ismarlanan yemekler az tutulsa kızcağız çekim esnasında cebine doldurduğu çikolataları yiyormuş.

Biz kaynaklarımızın yalancısıyız ama onun daha fazla şişmanlamasına göz yumamayacağız. Biraz daha şişmanlarsa ve gürbüzleşirse Sülüman yatma sırası ona geldiğinde kızı neden arzulamadığını etrafına açıklamakta zorluk çekecek, bu da senaryo yazarı arkadaşları çok zorlayacak. Biz de ileride herkesin işini kolaylaştıralım diye bu yazıyı yazalım dedik, yani sadece kamu yararına bir iş peşindeyiz. Başka bir niyetimiz yok, olamaz da zaten.

Serdar Turgut, Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com