Şüpheli Çanta Paniği!

Şüpheli Çanta Paniği!
Uşak Devlet Hastanesi acil servis önünde unutulan şüpheli çanta paniğe neden oldu...

Uşak Devlet Hastanesi Acil Servis önünde unutulan şüpheli çanta paniğe neden oldu. Şüpheli çanta olay yerine gelen bomba imha uzmanı polis memuru tarafından kontrollü olarak patlatıldı.
Uşak Devlet Hastanesi Acil servis önündeki bankta öğle saatlerinde kimliği henüz tespit edilemeyen bir şahsın unuttuğu şüpheli çanta paniğe neden oldu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri acil servis etrafında geniş güvenlik önlemleri aldı. Acil girişinin her iki tarafına da güvenlik şeridi ile kapatan polis, meraklı vatandaşları da uzaklaştırdı. Şüpheli çantanın olduğu bölge güvenlik altına alındıktan sonra bomba imha uzmanı polis, çantayı fünye ile kontrollü bir şekilde patlattı. Şüpheli çantayı patlattıktan sonra bölgedeki çöp kutularını da tek tek kontrol eden bomba imha uzmanı herhangi bir patlayıcının bulunmadığını işaret etti. Şüpheli çanta ve etraftaki çöp kutularında herhangi bir patlayıcının olması herkesi rahatlattı. Fünye ile patlatılan çantanın içerisinden elbise ve özel eşyalar çıktı. Polis çantayı olay yerinden alarak el koydu.
Şüpheli çatanın kontrollü olarak patlatıldığı sırada etrafta toplanan kalabalık meraklı gözlerle olup biteni anlamaya çalıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com