Şüphem yok, kararlarım doğru

Şüphem yok, kararlarım doğru
Manchester United-Real Madrid Şampiyonlar Ligi ikinci tur maçında Nani'yi oyundan atarak, İngiliz kulübünün tepkisini çeken hatta polise bile şikayet edilen hakemimiz Cüneyt Çakır sonunda patladı. Açıklama yaparak kendini savunanan Çakır, sadece işini yap
"İŞİMİ YAPIYORUM"
 
Son günlerde eleştirilerin hedefinde olan Cüneyt Çakır, bilerek bir hata yapmadığını ve işini düzgün bir şekilde yapmaya çalıştığını vurguladı. "İşimi yapmaya çalışıyorum. Her zaman düzgün bir şekilde maç yönetmeye gayret ediyorum. İyi yolda olduğumu düşünüyorum ve böyle de devam etmek istiyorum" diye konuştu.
 
"MORALİM BOZUK DEĞİL"
 
Eleştirilerin moralini bozmadığını da belirten FIFA kokartlı hakem Çakır, "Kendimi iyi hissediyorum ve kararlarımdan şüphe duymuyorum. Nani'ye gösterdiğim kırmızı kart kesinlikle doğruydu." açıklamasında bulundu.
 
Söylenenleri dinlemediğini ve aldırmadığını da ekleyen tecrübeli hakem, "Çok düşünmüyorum açıkçası. Zaman zaman bu tip eleştirilerle karşılaşıyorum. Ben her zaman kendi yolumdan devam edeceğim, işimi yapmaya devam edeceğim" diyerek kendini savundu. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com