Suratına Bir Tane Patlatmak İstiyorum

Suratına Bir Tane Patlatmak İstiyorum
Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin yabancı gelini 'Carolin'e sinir olduğunu söyleyen Zeynep Beşerler'den şok sözler...

Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin yabancı gelini 'Carolin'e sinir olduğunu söyleyen Zeynep Beşerler: Televizyon izlerken "Şunun suratına bir tane patlatsam" diyorum. Ben bile bir oyuncu olarak sinir olabiliyorsam Türk halkı ne yapsın?

Arka Sokaklar dizisinde 'Melek Komiser' karakterini canlandıran Zeynep Beşerler; 'Yeni Aktüel'den Arka Uskan'a, bilinmeyenlerini anlattı. 'Aşk ve Ceza'daki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay'la aralarının çok iyi olduğunu, birlikte çok eğlendiklerini belirten oyuncu, "Öyle Bir Geçer Zaman ki'deki 'Carolin'e ise sinir oluyormuş!

İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuşsunuz... Oyunculuğa nasıl başladınız?
Bu hayata çok enteresan bir şekilde düştüm. Sinan Çetin ile bir spor ayakkabı reklamı çektik. Bunu olay yaptılar. Yok çocukları okuldan kaçmaya teşvik ediyormuşuz, yok bilmem ne...

"Oyunculukta kurallarımı yıktım, öpüşürüm de sevişirim de" demişsiniz...

Bu işe başladığımda 21-22 yaşındaydım. "Sevişir misin, öpüşür müsün?" diye sordular. Ben de "Sevişmem de öpüşmem de" demiştim. Şimdi o yaşta, işe yeni başlayan bir kız "Sevişirim de öpüşürüm de" diye çıksa daha mı iyiydi? Aradan bu kadar zaman geçti, 33 yaşıma geldim. Bu işi yapıyorum, onun için elimden geldiğince...

"Artık girerim yatağa icabında" mı diyorsunuz yani?

Girmek değil de, elimden geldiğince senaryoya bağlı olarak, çok gerekliyse evet. Ama o yaşta bunu söyleyemezdim.

Gelen projeleri elekten geçirenlerden misin?

Seçiyorum... Ben hiçbir zaman öyle çok çalışmak zorunda kalmadım. Ben babamın hâlâ şirin kızıyım. "Babam sağolsun" deyip oturduğum zamanlar oldu.

Televizyon izlerken kızdıklarınız oluyor mu?

Oluyor tabii... "Şunun suratına bir tane patlatsam" diyorum. Son dönemde 'Carolin'... Ben bile bir oyuncu olarak sinir olabiliyorsam Türk halkı ne yapsın?

NURGÜL İYİ ARKADAŞIM
'Aşk ve Ceza'da Nurgül Yeşilçay'la birlikte oynadınız. Aranız iyi mi?

Çok iyi... Muhteşem bir oyuncu zaten. Arkadaşlığımız hâlâ devam ediyor, birlikte çok eğleniyoruz...

Dost olduğunuza göre Nurgül Yeşilçay'dan yola çıkarak soralım; sizin meslekte evlilikler neden çabuk bitiyor?

Tabii ki Nurgül'ün ne yaşadığını bilmiyorum ama genelde bu insan bencilliğine bağlı bir durum. Çok zor bir hayatımız var aslında. Bütün gün, bütün gece setteyiz. Karşınızdaki sizden ilgi bekliyor, hangi ara o ilgiyi göstereceksiniz? Bu çok ince bir denge... O denge bir şaştı mı her şey allak bullak oluyor.

BENİM YALNIZ OLMAMI KİMSE KABULLENEMEDİ
En son, Sadettin Saran ile evliliğe gittiğiniz yazıldı. Kenan İmirzalıoğlu'ndan sonra Oktay Kaynarca ile de haberiniz çıktı.

Çok şeyler yazıldı. Benim artık delirdiğim nokta da bu oldu... Çünkü altı sene süren bir ilişkim vardı, bitti, bir yıldır yalnızım. Benim yalnız olmamı kimse kabul edemedi. Hep bana birilerini yakıştırmaya kalktılar. Ben de her seferinde "Kardeşim, bunların hiçbiri erkek arkadaşım değil, arkadaşlarım. Onlarla görüşmeye devam edeceğim..." dedim.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com