Survivor Hasan artık reklam yüzü

Survivor Hasan artık reklam yüzü
Survivor'da ikinci olan Hasan Yalnızoğlu reklam yıldızı oluyor. Bir halı markasının reklamında oynayan Hasan, halıdaki bakterilerin rüyasına giriyor.

Türkiye'nin katma değerli ürünler alanında sektör lideri olan Royal Halı, Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak olan yeni reklam filminin çekimlerini tamamladı.

Survivor Yarışması'nda ikinci olan Hasan Yalnızoğlu'nun oynadığı Royal Halı'nın yeni reklam filminde hasan bakterilerin rüyasına giriyor. Yeniliklerin öncüsü olan Royal Halı'nın 'Survivor Hasan'lı yeni reklam filminin oldukça ilgi çekmesi bekleniyor.

2005'te Gaziantep' ve Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarından NAKSAN Holding bünyesinde faaliyete geçen Royal Halı, kurulduğu günden bu yana Arge ve İnovasyona yatırım yaparak halı sektör ünde katma değerli ürünlerin lideri oldu.

2009'dan bu yana '3 Etkili Halı Projesi'ni tüm ürünlerinde uygulamaya başlayan Royal Halı, 600 çeşit halı üretiyor. İç piyasanın yanı sıra aralarında ABD, Almanya, İtalya, İngiltere, Kanada, Avusturalya , Suudi Arabistan, Rusya, Ukrayna, Moritanya, Cezayir, Libya, Çin, Hindistan ve Japonya'nın bulunduğu 30'u aşkın ülkeye antibakteriyel halı satan Royal Halı, 'SigortHalı Projesi' ile halı sektöründe Türkiye'de ve dünyada yeni bir ilke daha imza attı. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Royal Halı, Beko Basketbol 1. Ligi'ne yükselen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı'nın da ana sponsoru oldu. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com