Susurluk belediye başkanının otomobili kundaklandı

Susurluk belediye başkanının otomobili kundaklandı
Balıkesir'de Susurluk Belediye Başkanı CHP'li Tahsin Bozoğlu ve Belediye Meclis Üyesi CHP'li Adil Semizel'in otomobilleri, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce benzin dökülerek kundaklandı.

Balıkesir'de Susurluk Belediye Başkanı CHP'li Tahsin Bozoğlu ve Belediye Meclis Üyesi CHP'li Adil Semizel'in otomobilleri, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce benzin dökülerek kundaklandı. İlçede aynı saatlerde iki işyeri de ateşe verildi. Susurluk Belediye Başkanı Tahsin Bozoğlu'nun Yeni Mahalle Bulvar Caddesi'ndeki evinin önünde park halinde bulunan 10 SN 832 plakalı otomobili, dün gece saat 03.30 sıralarında, henüz kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından arka ve yan camları kırılıp benzin dökülerek ateşe verildi. Aynı saatlerde, Belediye Başkanı Bozoğlu'nun evine 2 kilometre uzaklıkta olan Meclis Üyesi Adil Semizel'in İstasyon Caddesi Prestij Konutları'ndaki evi önünde bulunan 10 SA 015 plakalı otomobili de aynı yöntemle ateşe verildi.
 
İki olayla aynı saatlerde Mehmet Çeker'e ait kahve ile soyadı öğrenilemeyen Halil İbrahim adındaki bir kişiye ait kokareçci dükkanı da ateşe verildi. Yangınlar, Susurluk Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. Belediye Başkanı Tahsin Bozoğlu olayla ilgili açıklama yapmazken, Belediye Meclis Üyesi Adil Semizel de, "Konuyla ilgili konuşmak istemiyoruz. Devletin olayı çözeceğine inanıyoruz" dedi. Olaylarla ilgili çok yönlü soruşturmaya Susurluk Cumhuriyet Savcılığı'nca başlan

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com