Suzan Kardeş çiçek açtı

Suzan Kardeş çiçek açtı
"Bu akşam buraya geldiğiniz için çok teşekkür ederim, bizim görevimiz sizi eğlendirmek"

Turkcell Kuruçeşme Arena'da yaz konserleri Balkan şarkılarının önemli sesi Suzan Kardeş konseriyle devam etti. BKM organizasyonuyla gerçekleşen konserde Suzan Kardeş hayranları unutulmaz bir gece yaşadı. Kardeş, her dilden söylediği hareketli şarkılarla seyircileri yerinde oturtmadı.

SEYİRCİ EN BÜYÜK DAMAT HALAYINI ÇEKTİ

Suzan Kardeş, Boğaz'ın kenarında yapılan konsere beyazlar içinde çıktı. Kardeş, konsere, "Bu akşam buraya geldiğiniz için çok teşekkür ederim, bizim görevimiz sizi eğlendirmek" diye başladı. Suzan Kardeş ve orkestrası "Bekriya Band" ile birlikte Balkan, Makedon, Boşnak, Pop, Arabesk, eski 45'lik şarkılarından oluşan repertuarıyla hayranlarına, tam bir ramazan eğlencesi yaşattı.

Dinleyiciler yerinde oturmadı, bol bol dans etti hatta göbek attı. "Di Cila", "Mostar", "Ciganka" ile başlayan gece "Evreşe Yolları", "Kızılcıklar Oldu Mu", "Yüksek Yüksek Tepeler", "Osman Ağa" ile devam etti. Birinci bölümün sonuna doğru "Damat"ı söyleyen Suzan Kardeş'e seyirci de çektikleri "damat halayı" ile eşlik etti.

Turkcell Kuruçeşme Arena'da her yaz konser veren Kardeş, bu yıl ilk kez arabesk de söyledi. Repertuarına "Batsın Bu Dünya", "Bir Teselli Ver" ve "Mavi Mavi"yi de ekledi ve büyük alkış aldı. Konserin ikinci bölümde seyircisini kırmızılar içinde karşılayan sanatçı, "Celem Celem", "Mesecina", "Cico"nun ardından Türkçe parçalara geçiş yaptı. Potpori olarak okuduğu " Senden Başka", "Seveceğim Gezeceğim" ve Karadeniz yöresine ait "Tabancamin Sapinu" parçaları ile hayranlarına ramazan gecesinde her dilden her telden bir gece yaşattı. "Fasulya" ve "Karaçalı" parçalarıyla gelen konserin finalinde tüm Suzan Kardeş dinleyicileri ayakta dans etti. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com