Taciz İsyanı

Taciz İsyanı
Sabaha kadar içki içen genç kadın, kanlar içinde acil servise gitti. 'Doktor taciz etti' diyerek ortalığı birbirine kattı.

İzmir'de kolundan yaralı olarak gittiği hastanede doktorun sarkıntılık yaptığını öne süren aşırı derecede alkollü Serpil K., ortalığı birbirine kattı.

Arkadaşlarıyla geç saatlere kadar içen K. (28), kolundaki kesikler için Karşıyaka Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne gitti. Serum takılan K., bir süre sonra doktorun kendisine tacizde bulunduğunu iddia ederek dışarıya çıktı. Hastane bahçesini birbirine katan Serpil K., şikayetçi olacağını ifade etti.

Bunun üzerine hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, arkadaşının aşırı derecede kan kaybettiğini düşünen Gülbahar A. (19), arkadaşını ikna etmek için 3 saat dil döktü.

DOKTORA SUÇLAMA
Arkadaşıyla ilgilenilmediğini öne süren Gülbahar A. da taciz iddiasını tekrarladı: "Ona bacak arası muhabbeti yaptılar. Tedaviye geldik ama sarkıntılık yapıyorlar. Şikayetçi olacağız." Olay polisin araya girmesiyle yatışırken taciz iddiasını reddeden hastane çalışanları da K.'den şikayetçi oldu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com