Tacizci sapığın üzerinden servet çıktı!

Tacizci sapığın üzerinden servet çıktı!
Konya'da maske ve elinde bıçakla park içindeki kadınlara sözlü tacizde bulunduğu iddiasıyla kısa süren kovalamacanın ardından polis tarafından yakalanan ve kendisini yakalayan polisi tornavida ile kolundan yaralayan isminin Mehmet Kaya(38) olduğunu belirt
Ceketinin astarındaki torba içerisinde, yaklaşık 7 bin 600 dolar, bin 950 euro, bin 200 Danimarka Kronu, 100 Sterlin, 300 Türk lirası, 21 cumhuriyet altını ve bir miktar madeni para bulundu.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN
 
Olay, bugün saat 01.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Fuar Kültür Park içerisinde meydana geldi. Park içinde maskeli ve elinde bıçak bulunan bir kişinin kadınlara sözlü tacizde bulunduğu ihbarı üzerine harekete geçen polis, verilen eşgal üzerine şüpheliyi aramaya başladı. Bu sırada polisi karşısında gören şüpheli kaçmaya başladı. Kısa süren kovalamacanın ardından Yunus ekiplerinde görevli polisler tarafından yakalanan şüpheli, elindeki tornavidayı polis memuru Fırat Ü.'nün sol koluna saplayıp, yaralayıp kaçtı. Polislerin elinden kurtulmayı başaran şüpheli yaklaşık 500 metre ileride yakalandı. Yere yatırılıp etkisiz hale getirilen şüphelinin üzerinde yapılan ilk aramada 3 adet tornavida ve 3 adet bıçak ele geçirildi.
 
ÜZERİNDEN SERVET ÇIKTI
 
Gözaltına alınan şüphelinin yapılan detaylı üst aramasında ise ceketinin astarındaki torba içerisinde, yaklaşık 7 bin 600 dolar, bin 950 euro, bin 200 Danimarka Kronu, 100 Sterlin, 300 Türk lirası, 21 cumhuriyet altını ve bir miktar madeni para çıktı.
 
'İSMİMİ BİLMİYORUM'
 
Üzerinde bulunan paraları hurdacılıktan kazandığını öne süren şüpheli, ilk edapta ismini bilmediğini söyledi. Daha sonra isminin Mehmet Kaya olduğunu açıkladı. Polis, şüphelinin gerçek kimliğini ve üzerinde bulunan paraların çalıntı olup olmadığını araştırıyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com