Tacizleri günlüğüne yazmış!

Tacizleri günlüğüne yazmış!
Ankara'da takip ettikleri kadınlara arkadan sarılıp, taciz ederek cinsel organını gösterdiği iddia edilen bir kişi yakalandı.
Tacizcinin günlük tuttuğu ve taciz ettiği kadınların fiziki özelliklerine kadar günlüğünde yazdığı ortaya çıktı.
 
Ankara'da son bir ayda 30'a yakın kadının taciz şikayetiyle polise başvurması üzerine çalışma başlatıldı. Özellikle Etimesgut, Eryaman ve Batıkent'te şikayetlerin yoğunlaşması üzerine Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde özel bir ekip kuruldu. Kadın polislerin de görev aldığı ekip, sivil kıyafetlerle bölgede çalışma sürdürdü.
 
KADIN POLİSİ DE TACİZ ETTİ
 
Özel ekipte görev yapan kadın polis Eryaman bölgesinde gezdiği sırada, arkadan kendisine sarılıp taciz etmek isteyen şüpheliyi yakaladı. İşsiz olduğu öğrenilen 18 yaşındaki Kadir Ç., çevredeki diğer polislerin de yardımıyla gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
 
TACİZLERİ GÜNLÜĞÜNE YAZMIŞ
 
Şüpheli Kadir Ş., mağdur olan 15 kadın tarafından da teşhis edildi. Ailesiyle yaşayan Kadir Ş.'nin odasında ise cinsel içerikli dergilerle bir günlük ele geçirildi. Günlükte yapılan incelemede ise, Kadir Ş.'nin taciz ettiği kadınları gün, saat ve tarih belirterek not ettiği anlaşıldı. Kadir Ş.'nin, taciz ettiği kadınların saç rengi, fiziki özeliklerini detaylı bir şekilde günlüğüne not ettiği de ortaya çıktı. Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadesinde suçunu kabul eden Kadir Ş.'nin, yaptığı tacizlerde büyük haz aldığını söylediği öne sürüldü.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com