Tahir Sarıkaya'ya 'Andımız' tepkisi

Tahir Sarıkaya'ya 'Andımız' tepkisi
'Andımız'ın kaldırılması doğru bir karardır.' diyen Beyaz TV'nin ekran yüzü Tahir Sarıkaya'ya MHP'den ilk tepki geldi...
Uyan Türkiyem programının sunucusu Tahir Sarıkaya, Demokratikleşme Paketi'nin açıklanması ile gündeme gelen ’Andımız’ın okullardan kaldırılmasına dair düşüncelerini aktarırken biraz ileri gidince tepki çekti.
 
’Herkes yorumlarını yapabilir. Hepimiz bu ülkeyi seviyoruz’ diyen Sarıkaya, ’Az önce bir izleyicim tweet atmış, diyor ki; ’Sen vatan hainisin.’ Allah aşkına ben vatan haini olsam, ben bu ülkeyi sevmesem, burada ekranda olur muyum? Burada yayın yapar mıyım?’ diye sordu.
 
Sarıkaya, ’Neden o zaman askerden kaçmak için birilerini torpile koyuyoruz? Sizce Türkiye’yi sevmek bu mudur? Türkiye’yi sevmek sizce kaçak elektrik kullanmak mıdır? Türkiye’yi sevmek sizce alışveriş yaptığımızda devlete vergi ödemesin diye fiş almamak mıdır? Bu mudur Allah aşkınıza? Herkes elini vicdanına koysun’ şeklinde konuştu.

Sarıkaya’nın bu sözlerine en sert  MHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Devran Kutlugün’den geldi. Twitter hesabından Tahir Sarıkaya’ya tepkisini dile getiren Kutlugün, ’Roj TV’de işe girmeyi garantiledin. Yakışırsın yani’ yazdı.
 
Tahir Sarıkaya da Kutlugün’e, ’Ben kararı, yorumu izleyicilerime bırakıyorum. Andımız’ın kaldırılması doğru bir karardır. Benim Roj TV’ye girme gibi bir hevesim, isteğim de yok. Televizyonumdan da memnunum’ karşılığını verdi.

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com