Tahkim'den F.Bahçe'ye ret

Tahkim'den F.Bahçe'ye ret
Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin yaptığı iki başvurunun birini kabul etti, diğerini ise reddetti. İstinye'de yapılacak olan kritik duruşmaya Raul Meireles de 'sanık' sıfatı ile katılacak.

Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Raul Miereles konusunda yaptığı iki başvurunun birini kabul etti, diğerini ise reddetti.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 11 maçlık cezaya çarptırılan Raul Meireles'in cezasını Tahkim Kurulu'na taşıyan Fenerbahçe, hakem Halis Özkahya'nın da duruşmaya gelmesini ve savunmanın görüntülü bir şekilde yapılmasını talep etti.

Fenerbahçe'nin başvurusunu değerlendiren Tahkim Kurulu, yaptığı oylama sonucunda Halis Özkahya'nın duruşmaya katılması talebini geri çevirirken; savunmanın görüntülü bir şekilde yapılmasını karara bağladı.

RAUL MEIRELES DE İSTİNYE'DE OLACAK

22 Aralık Cumartesi günü saat 10:30'da Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında yapılacak olan duruşmaya Fenerbahçe Spor Kulübü adına Tolga Deniz Aytöre ve Portekizli futbolcu Raul Meireles 'sanık' sıfatıyla katılacak. Fenerbahçe, hakem Halis Özkahya'nın raporunda yer alan "tükürük" ifadesinin gerçeğini yansıtmadığını 'görüntülü savunma' eşliğinde çürütmeye çalışacak.

Yapacağı görüntülü savunma ile Raul Meireles'in 11 maçlık cezasını düşürmeye çalışacak olan Fenerbahçe, duruşmaya özel olarak hazırlanan görüntüler ve dosyalar eşliğinde gidecek.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com