"Tahliye bekliyoruz"

"Tahliye bekliyoruz"
Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Skyturk360'te  Murat Sabuncu'nun sunduğu Ceo Club programı öncesi ilginç açıklamalarda bulundu:

"Sabahki duruşmaya ben de katıldım. Aziz Yıldırım ek savunma istemişti. Sayın başkan, olaylar hakkında, iddianamede yer alan bir çok konuya açıklık getirdi. Tabii son karar yüce adaletindir ama biz akşam tahliye bekliyoruz. İlhan Ekşioğlu, Tamer Yelkovan ve diğer sanıkların bir çoğu hatta hepsinin serbest kalmasını temenni ediyoruz."

"TRABZONSPOR DA SÜREÇTEN BİZİM KADAR ETKİLENDİ"

"Görülüyor ki Süper Final'de 4 takım katılıyor. Biri de Trabzonspor. Bu maçın dışında 2 kez daha karşılaşacağız. Kimi zaman biz evsahipliği yapıyoruz, kimi zaman da onlar. Taraftar götürmüyoruz ama biz yönetim kurulu üyeleri takımımızın yanında olacağız, takımımızı destekleyeceğiz, tabii içimizden! Trabzonspor taraftarları da bizim kadar süreçten etkilendi ama netice olarak sahada futbol konuşulur. İnşallah Pazar günü iyi bir futbol izletiriz futbolseverlere."

"BEN TEKNİK ADAM DEĞİLİM, KOCAMAN'IN İŞİNE KARIŞMAM"

"Ben teknik adam değilim, Aykut Kocaman'ın tercihlerine karışmam. Ben kulübün yöneticisiyim, takımın içiyle, bu tür ayrıntılarıyla ilgilenmem. Gökhan Gönül ve Emre Belözoğlu'nu bir taktik düşünce doğrultusunda dinlendirmiştir..."

"Herkesin bildiği gibi Yıldırım Demirören, BJK'ın başkanıydı. Kulüpler Birliği başkanlığı ve TFF başkanlığı ile devam etti. Demirören başından beri aynı görüşte. Bence Başbakan'ın dediği 8 takımın düşmesi Türk futbolunu geriye götürür lafı doğrudur. Dört büyük takımın 3'ü bu listenin içinde. Çok çok ciddi bir darbe yer Türk futbolu."

"AVRUPA'YA GİTMEMEK TABİİ Kİ SIKINTILI BİR DURUM"

"Tabii Avrupa'ya gitmeme kulüpleri maddi olarak gelirlerine ciddi şekilde tesir eder. Yeni federasyonumuz bu süreçte hem yurtiçinde hem de yurtdışında en az zararı getirmek için bir çözüm bulmak için uğraşmaktadır. Biz de bu süreçte TFF'ye yardımcı olmak istiyoruz.  Türk futbolu Türk sporuna büyük kaynak aktırmakta. Futbol gelirlerini kulüpler diğer branşlara aktarıyor. Bunun için biz bu süreçten çok akıllı bir politikayla çıkmanın yollarını aramaktayız. TFF bu konuda çok kararlı. Sayın Başbakan'ımız da destek veriyor. İnşallah bu süreci atlatacağız."

"3 TEMMUZ'DAN BU YANA YÜZÜMÜZÜ BİR TEK KADINLARIMIZ GÜLDÜRDÜ"

"Sarı Melekler'i canı yürekten tebrik etmek istiyoruz. Kademe kademe geldiler ve Avrupa Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kazandık. Geçen yıl bir Türk takımı Vakıfbank kazanmış, biz üçüncü olmuştuk, hem de bizim yaptığımız bir organizasyondu. Şimdi sıra bize geldi. Bu başarının basketbolda da devam etmesini istiyoruz. Kadınlar basketbolda çok güçlü bir grupta yer alıyoruz. Biliyorsunuz, ezeli rakibimiz Galatasaray da rakibimiz. Biz bu sene Galatasaray'a iki kupa kaybettik, hem Türkiye Kupası'nı, hem Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı.  Ama ligde de iki maçta biz yenmiştik. Dün oynadığımız maç grubun dönüm maçıydı.  Şimdi şansımız güçlendi. Hedefimiz bu akşam da kazanıp finale çıkmaktır. Sarı Melekler'den sonra kadın basketbolunda bir ilki gerçekleştirip potada kupayı getirmek istiyoruz. Fenerbahçe camiası olarak 3 Temmuz'dan bu yana sıkıntılı bir dönem geçirdik. Bu süreçte Sarı Meleklerin bize verdiği mutluluk, gururu kadın basketbolcularımız da umarız bize yaşatırlar."

"TÜRKİYE KUPASI'NI KALDIRANA KADAR İNANMAM"

"Türkiye Kupası deyince temkinli konuşmaya çalışıyorum. 30 yıla yakındır bu kupayı alamadık. Hayal mi, rüya mı bilemiyorum, almadığımızda bile inanmakta zorlanacağım. Biz bugüne kadar arka arkaya 5 final kaybettik. Umarım şeytanın bacağını kırar, hem kupada, hem Süper Final'de kupayı alırız..."

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com