Takımın Kocaeli yerine Kocaali'ye gittiği iddiası

Takımın Kocaeli yerine Kocaali'ye gittiği iddiası
Kütahya Termikspor 13 Yaş Altı Futbol Takımı antrenörü Ahmet Bayer, takımının, Türkiye 13 Yaş Altı Futbol Şampiyonası 1. kademe maçları için Kocaeli yerine Sakarya'nın Kocaali ilçesine gittiği iddiasının doğru olmadığını, araçlarının arızalanması ve yanl

Kütahya Termikspor 13 Yaş Altı Futbol Takımı antrenörü Ahmet Bayer, takımının, Türkiye 13 Yaş Altı Futbol Şampiyonası 1. kademe maçları için Kocaeli yerine Sakarya'nın Kocaali ilçesine gittiği iddiasının doğru olmadığını, araçlarının arızalanması ve yanlış yola girmeleri yüzünden maça yetişemediklerini bildirdi.

Bayer, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen hafta bazı ulusal gazetelerde, takımın stat isimlerini karıştırarak Kocaeli yerine Kocaali'ye gittiği yönünde haberlere yer verildiğini anımsattı.
Kocaali'ye hiç gitmediklerini belirten Bayer, şunları kaydetti:
''(Cem Yılmaz'ın Şakası Gerçek Oldu) başlığıyla bazı gazetelerde yer verilen ve boş stada gittiğimiz iddia edilen haberler asılsızdır. Aracımızın arızalanması ve yanlış yola girmemiz nedeniyle müsabakaya yetişemedik. 1984 model aracımız arıza yapıp acelemiz sonucu Kocaeli sapağını kaçırmamızdan Karasu istikametine dönülmüştür. Hatamızı anlayıp geri dönmemiz 30 kilometre sonra olup, dönüşüyle 60 kilometreyi bulmuştur. Kocaali'ye varmadan geri dönülmüştür. İddia edildiği gibi Kocaali'ye veya buradaki stada hiç gidilmemiştir. Bundan önce il dışında birçok müsabakaya katılan takımımızın statları karıştırması ya da yanlış anlamamız söz konusu değildir. Kütahya Termikspor, yıllardır profesyonel oyuncuları ve il dışındaki başarılarıyla isim yapmıştır. 2010-2011 sezonunda 4 kategoride ilimizi temsil ettik ve (A) takımımız şampiyon oldu. Böyle komik iddialara konu edilmemiz, bizi ve sevenlerimizi üzmüştür.''
İstanbul temsilcisi Altınovaspor ile Kocaeli'de Mehmet Ali Kağıtçı Stadı'nda karşılaşacak Kütahya Termikspor, maça yetişemeyince 3-0 hükmen yenik sayılmış, ikinci maçında Burhaniye Belediyespor'a 3-1 yenilip elenmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com