Taksi Bile Bulamadı!

Taksi Bile Bulamadı!
İşte aradaki dev uçurum..

Werder Bremen'in eski yıldızı Hugo Almeida, Beşiktaş taraftarları tarafından İstanbul'da delilik seviyesinde karşılanırken; Alman kulübünün yeni transferi Denni Avdic, Bremen Havalimanın'da taksi bulmakta zorlandı.

Transferde iki farklı manzara!..

Werder Bremen'in eski yıldızı Hugo Almeida, yeni transfer olduğu Beşiktaş'ın taraftarlarınca Atatürk Havalimanı'nda delilik seviyesinde karşılanırken; Alman kulübünün yeni transferi Denni Avdic, Bremen Havalimanı'nda taksi bulmak için uzun uğraş verdi.

Avdic'i ayrıca Werder Bremenli hiçbir yöneticinin karşılamaması da dikkat çekti.

PORTEKİZ BASINI KARŞILAMAYI KONUŞUYOR

Bu arada Portekiz'in Diario De Noticias Gazetesi, Beşiktaş'taki karşılama töreni için, 'Resepsiyon deliliği' başlığını kullandı. Mais Futebol, 'Portekizliler delilik ve karmaşa arasında karşılandı' diye yazdı.

"Sevgi iyiydi ama oyuncular daha sahaya çıkmadan taraftarlarca sakatlanabilirlerdi" yorumu yapıldı. Portekizli oyuncuların kalabalığı hayretle ağızları açık izlediği iddia edildi.

Abola da, 'Portekiz dörtlüsü Beşiktaş'ta şampiyonluk atmosferinde karşılandı' diye yazdı. Beşiktaş şampiyon olursa, Portekizliler'in sevinç kutlamalarında sakat kalabileceği hatta ölebileceği esprisi yapıldı.

Brezilya'dan Globo Esporte ise EFE'den aldığı fotoğraflar için, "Simao taraftarların arasında ezilmekten zor kurtuldu. O kadar şaşkındı ki" yorumunu yaptı.

Record gazetesi ise, "Portekiz üçlüsünün İstanbul'a inişi Beşiktaşlıları deliliğe kışkırttı" başlığını kullandı. Oyuncuların önce korktuğu daha sonra ise gülerek olaya kendilerini kaptırdığı bildirildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com