Taksim Bombacısı Kandil'den Geldi!

Taksim Bombacısı Kandil'den Geldi!
PKK saldırıyı kabul etmedi ancak bugün ortaya çıkan bir fotoğraf karesi, akılları karıştırdı..

PKK, Taksim'deki saldırıyı kabul etmedi; ancak bugün ortaya atılan bir iddia kafaları karıştırdı. PKK'ya yakın sitelerden elde edildiği tahmin edilen bir fotoğraf karesinde yer alan teröristin, polisin bugün medyaya dağıttığı fotoğraftaki kişi olduğu iddia edildi.

PKK, Taksim'de gerçekleştirilen canlı bomba saldırısıyla ilgilerinin olmadığını açıklamıştı. Cafesiyaset.com bugün önemli bir iddia ortaya attı. Site PKK kampında çekilen bir terörist resmi ile bombacının benzerliğine dikkat çekti

Cafesiyaset, PKK'nın yalanlamasına rağmen Taksim'de 32 kişinin yaralandığı canlı bomba saldırısını düzenleyen saldırgan olduğu iddia edilen kişinin PKK kampında çekilmiş fotoğrafını ele geçirdiğini iddia etti.

Taksim'de dün gerçekleştirilen canlı bombalı saldırının ardından terör örgütü PKK'nın yetkilileri yaptıkları açıklamalarda hain saldırıyı kendilerinin düzenlemediğini ileri sürmüştü.

Ancak PKK kampında çekilen bu fotoğraf ile polisin medyaya dağıttığı canlı bomba fotoğrafı büyük benzerlik taşıyor.

Yapılacak inceleme sonrasında bu kişinin aynı kişi olduğu ortaya çıkarsa, PKK'nın yalanı birkez daha ortaya çıkacak.

Söz konusu fotoğrafta Taksim'i kana bulayan PKK'lı terörist ile aynı kişi olduğu iddia edilen terörist, PKK kıyafetleri ile PKK kampında görülüyor..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com