Taksim meydanında yarı çıplak klip!

Taksim meydanında yarı çıplak klip!
Taksim meydanında küvet içinde yarı çıplak klip çekmek isteyen popçu Sibel Kızıl'a polis ekipleri engel oldu.

Bir yapı firması tarafından Taksim meydanına getirilen küveti gören polis ekipleri, şaşkına döndü.

Sibel Kızıl'ın yapımcısı ve ekibi polis otosuna alınırken, küvet, vatandaşların şaşkın bakışları arasında kamyonete geri yüklendi. Bir süre sonra Taksim'e gelen Kızıl, emniyetin yasaklamasına bir anlam veremediğini belirterek, "İznimiz vardı. Ne güzel küvet içinde klip çekecektik." dedi.

Taksim meydanında gün boyu çeşitli eylem ve protestolarda görev alan polis ekipleri, karşılarında bir küvet görünce ne yapacaklarını şaşırdı. Bir kamyonetten meydana küvet indirildiğini gören polis ekipleri hemen şahısları çağırarak olayın ne olduğunu anlamaya çalıştı. Kısa bir araştırmanın sonunda polis, Sibel Kızıl isimli popçunun, internet ortamında yayınlanan bir şarkısı için Taksim meydanında küvetin içinde yarı çıplak köpüklü suya girerek klip çekileceğini öğrendi. Polis ekipleri buna izin veremeyeceklerini belirterek yapımcı ve ekibini polis otosuna bindirdi.

Polis ekibi olayı amirlerine bildirirken, meydanda bulunan küvet vatandaşların ilgi odağı oldu. Bir süre sonra yapımcı Kenan Kaya ve ekibi polis otosundan indirildi. Klip çekimi için Taksim'e geldiklerini belirten Kaya, "Neden Gözaltına alındınız?" şeklindeki soruya, "Araştırma yapıyorlar. İznimizin olduğunu görünce bıraktılar." dedi. Bir süre sonra küvet geldiği gibi işçiler tarafından taşınarak kamyonete geri yüklendi. Yapımcı firma yetkilileri klip çekiminin iptal edildiğini söyledi. Bu sırada Taksim'e gelen Sibel Kızıl, yapımcısına dönerek, "Ne oldu, niye iptal edildi?" diye sordu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kızıl, "Klibimizin bir bölümünü çekecektik. Köpüklü küvete girecektim. Neden izin vermediklerini bilmiyorum. Güzel bir olay. İstiklal Caddesi üzerinde herkesin ortasında klip çekmek güzel bir şey. Taksim'in ortasında bir küvet olacaktı. Köpüklü küvetin içine girecektim. Gayet güzel kıyafetlerimiz vardı. Çok hazırlandım maalesef çok üzüldüm." şeklinde konuştu.

Röportaj sırasında araya giren vatandaşlarla Kızıl arasında yaşanan ilginç diyaloglar dikkat çekti. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com