Taksim'de iki Kadın Taksiciyi Dövdü

Taksim'de iki Kadın Taksiciyi Dövdü
Taksim'de iki kadın, kendilerine sopayla saldıran taksi şoförünü biber gazı sıkarak püskürttü

Beyoğlu Taksim Tarlabaşı Bulvarı'nda bir taksi müşterilerini indirmek için sağa yanaştı. Taksinin içinde bulunan iki kadın müşteriden biri arkadan gelen ve sağa yanaşmaya çalışan 34 TBJ 23 plakalı taksi şoförünün korna çalması üzerine dikkati dağılarak yere düştü. Yerden kalkan kadın "Neden kornaya basıp duruyorsun?" diyerek taksinin şoförüne tepki gösterdi.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ


ARAYA GİREN ESNAF BAŞARILI OLAMADI

Müşterilerini bırakan taksici olay yerinden uzaklaşırken, kadınlar arkadan gelen taksi şoförü ile tartışmaya başladı. Aracından inen taksici ve kadınlar arasındaki tartışma küfürleşmeye dönüştü. Çevrede toplanan vatandaşlar ile esnaf karşılıklı küfürleşen taksiciyi ve kadınları sakinleştirmeye çalıştı. Vatandaşlar taksi şoförünü aracına binmeye ikna ederken, iki kadını olay yerinden uzaklaştırmayı bir türlü başaramadı.

TAKSİCİYE BİBER GAZI

Taksi şoförünün camdan çıkardığı eliyle işaret yapması üzerine çılgına dönen kadınlardan biri, taksinin sağ dikiz aynasına tekme atarak kırdı.

Bunun üzerine sinirlenen taksi şoförü araçta bulunan sopayla kadınların üzerine yürüdü. Kadınlardan biri kendisini korumak için çantasında taşıdığı biber gazı spreyini çıkartıp taksi şoförüne sıkarken, elindeki sopayla diğer kadına yönelen taksici ve kadın arasında arbede yaşandı. Sopayla kadına vuran taksici, kadının ani bir hareketiyle yere düştü. Bu sırada elinde biber gazı spreyi ile taksiciye yanaşan kadın biber gazını taksicinin yüzüne sıktı.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Vatandaşlar tarafları ayırmayı bir türlü başaramazken, o sırada oradan geçmekte olan polis ekipleri kavgaya müdahale ederek tarafları zor da olsa ayırdı. Çevreye yayılan biber gazı esnafı, polisleri ve oradan geçmekte olan vatandaşları da etkiledi. Tarafların birbirlerinden şikayetçi olmaları üzerine polis merkezine gittikleri öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com